Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányokat szeretem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokat szeretem, hogy mondjam el a srácnak aki érdeklödik irántam?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy lány vagyok és a lányokat szeretem..

De van egy srác, aki hát elvileg csak "barát", de látom rajta, hogy többet szeretne, meg sokszor próbál elhívni sétálni meg stb...

De én ha tudom lerázom, mert nem akarom megbántani :S

Hogy lehetne ezt finoman elintézni?


2010. nov. 4. 23:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
"Szia, bocs, de én a lyányokat szeretem" Ennyi.
2010. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ott a pont azz elsőnél!
2010. nov. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
szerintem is azzal teszed a legjobbat ha megmondod hogy a másik csapatban játszol, így nem fogja magában keresni a hibát, beleőrülni hogy nem találja, aztán lenyelni egy borotvapengét.
2010. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom, hogy mit reagálna. Meg lehet elmondja valakinek és nem szeretném ha én lennék a téma ezek után.. :S
2010. nov. 5. 00:04
 5/34 anonim ***** válasza:

Akkor kérd meg szépen h ne mondja el senkinek:)

Ha télleg a barátod nem fogja elmondani.

2010. nov. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Elég lenne azt mondani, hogy nem az eseted.
2010. nov. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
11%

Lány létedre a lányokat szereted?

Szégyeld magad,nagyon szégyeld magad,szégyeld össze-vissza magad!!!

2010. nov. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 skelton ***** válasza:
uccsó de lol xd. szerintem is mond el neki, de csak finoman és kérd meg h nem mondja el senkinek xP ha szeret v a barátod akkor nemfogja elmondani nyugi :)
2010. nov. 5. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
ink ne mond el...bazze logikusabb h nem az eseted...és csask barátság stb szal nyomd neki a rizsát oszt kész...
2010. nov. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább annyit mondj neki el, hogy nem az eseted, csak barát számodra és nem lehet több. Ha elmondasz valakinek valamit, az többé már nem titok és ha szétkürtöli a haverjainál, hogy leszbi vagy, az cikibb, mintha azt mondaná el, hogy nem az esete neked.
2010. nov. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!