Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ha azt mondja nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha azt mondja nektek egy csaj, hogy tetszetek neki és hogy szeretne tőletek valamit, az elriaszt titeket vagy inkább felbátorít?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen a csaj. Ha tetszik felbátorít, ha nem akkor elriaszt.
2010. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dehogy riaszt :D
2010. nov. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocsi, de nekem ez rámászós. vagy én veszem észre magamtól és megszerzem, vagy l.szarom.
2010. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kort is írnátok? :)
2010. nov. 5. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem felbátorít :) 25/F
2010. nov. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire rámenősen teszi ezt. Ha látszik rajta, hogy ezt csak mondja, és őszinte, akkor okés, ha nyomulós, mert ő vagány és az arcába mondja a másiknak, az nem tetszik.
2010. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha szívből mondja ott helyben hanyattvágom 69/L
2010. nov. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát igen engem is felbátorít ha a lány nekem is tetszik de kevésbé bátorít ha nem tetszik . 17/f
2010. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!