Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó dumákat tudtok, amikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó dumákat tudtok, amikkel dicsekedhetek lányoknak?

Figyelt kérdés
15F. Hihető hazugságokra gondolok, amiket lehet hogy elhisznek és érdekesnek találják. Az sem baj ha kiderül, hogy nem igaz, mert vicces vagyok. Csak nem jut eszembe semmi jó ötlet.
2010. nov. 5. 22:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
csak vannak érdekes igazságok is rólad...
2010. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 BlueBull válasza:
röhögj a hibáidon:D
2010. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok...és szerintem lehet akármilyen vicces a fiú,elég gáz ha azzal kezdi a dolgot, hogy füllent! :)
2010. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

1. Michael Jackson unokája vagy

2. Indulsz a következő olimpián

3. normális vagy

2010. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

1, Kiszel Tündét megt*sznád

2, te sz*rtad a spanyol viaszt.

3. Kipróbáltad a villamosszéket.

2010. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De az egyik haverom azzal dicsekedett, hogy van 4 iPhone-ja otthon. A másik pedig azzal, hogy ment a motorral és megállitották a rendőrök gyorshajtásért, de ő nem állt meg elkezdték üldözni, de ő lerázta őkez, aztán hivták a helikoptert de azt is lehagyta.

És egyiknél sem mondta senki hogy hazudik, szóval valami ilyen ötletes dologra gondoltam.

2010. nov. 5. 22:18
 7/18 anonim ***** válasza:
mond hogy meleg vagy! Ez tuti hogy bejön a csajoknak! Így tuti egy két csaj bizalmába tudsz majd férkőzni és mikor majd eljön a legjobb pillanat (ezt biztos tudni, érezni fogod) akkor majd kicsapod az asztalra és...
2010. nov. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
12 évesen fogadásból csomót kötöttél a farkadra és azóta nem tudtad kibogozni.
2010. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 BlueBull válasza:

hát kedves kérdező mindenki tudja hogy ez kamu, mivel Magyarországon nemsűrűn használnak helikoptert ilyen célokra, és ezt mindenki tudja. szerintem ők is... ilyenekkel ne próbálkozz...

az én osztálytársam azt állítja hogy 2 TB-s a RAM-ja... chh...

2010. nov. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ez jó. De jöhetnek még más ötletek is, nem baj ha baromságok, mert jól adom elő.
2010. nov. 5. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!