Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még a ronda lányok is leépíten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még a ronda lányok is leépítenek, pedig átlagos vagyok. Miért?

Figyelt kérdés

még a ronda lányoknak sem jó egy átlagos kinézetű, de szerény nem egy macsó alkatú fiú?

én próbáltam nem a külsőt nézni, és mivel szép lányoknál esélyem sincs gondoltam próbálkozok a kevésbé helyes lányoknál, de ők is leépítettek.


miért van az hogy van 10 lány és 14 fiú, amiből van 4 jóképű srác és mind a 10 lány ugyanarra a 4 jóképű macsóra vár?

sőt ha kell akár sorba is állnak értük.


2010. nov. 6. 09:08
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
hany evesek?...majd ha nagyobbak lesznek akkor majd nem a kulso foja oket erdekelni es azokbol a szep lanyokkbol akit mar mindenki szetba$zott nem lesz senki:)
2010. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim válasza:
Pont azért mert a többi lány is arra a 4-re kattan. Ez ilyen pszichológia. Próbálj meg más körökből lányokat keresni. Nem tudom, hány éves vagy, de idővel megváltozik. Járj sportolni v valami lehet az segít az önbizalmadon.
2010. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:

szerintem nem a külső a probléma...

figyelj én már egy ideje figyelem, és a gyönyörű nők mint ocsmány pasikkal vannak...egyzseren nem értem hogy,de figyeld meg: rengeteg ilyen pár van, és persze fordítva is...

gondolkodj el azon hogy mi lehet a probléma a technikáddal, a személyiségeddel ami nem tetszik nekik. A példád nem állja meg a heklyét, ha van 14 fú és 10 lány, valóban mind arra a 4-re fog hajtani, mert a többi is arra hajt, és egyrészt versenyhelyzet, ami ugye motiválja az embereket, másrészt pedig alapvetően benne van az emberekbe hogy az kell ami a másiknak is. Próbálj nagoybb körben ismerkedni.

2010. nov. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 A kérdező kommentje:

18-23 közötti lányokról van szó.

az önbizalmammal nincsenek olyan nagy problémák. csak szimplán szerény vagyok és nem nagyképű. ezen nem tudok változtatni ilyen a természetem...

csak eddig azt hittem, hogy egy olyan lány akit finoman szólva nem ostromolnak a férfiak, örülni fog ha egy átlagosan kinéző fiú közeledik hozzá. de nem így van.

igaz konkrétan semelyik sem utasított vissza, hanem nemes egyszerűséggel nem is kerestek!

2010. nov. 6. 09:25
 5/74 A kérdező kommentje:

9:22: szeretném kideríteni hogy mi lehet a baj a személyiségemmel vagy a technikámmal, de fogalmam sincs hogyan derítsem ki.

én nem látok benne olyan sok hibát (ember vagyok nekem is vannak hibáim, de ki tökéletes?).

2010. nov. 6. 09:27
 6/74 anonim ***** válasza:
51%
Hát...most nem azért, de nem a lánynak kell keresnie! Ha te kezdtél ki vele, akkor neked kell keresni! Egyébként meg nem lehetséges, hogy nem átlagos vagy, hanem átlag alatti? A férfiak hajalmosak túlértékelni magukat.
2010. nov. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:

nem konkrétan hibára gondolok :))

úgy értem hogy mi az ami nem jön be a nőknek... ez széles skálán mozog, és sokszor teljesen érthetetlen (tudom, nő vagyok:D ) sokszor egy-egy jó tulajdonság miatt nem kell egy pasi... Ami persze, olyan, hogy ne változtass rajta majd találsz egy normális nőt, stb, jöhetnek a klisék, de ha nem akarod kivárni hogy megtaláld az egyetlen "normális nőt" (mert ugye kinek mi a normális) a világon, akkor meg kell találnod azt a "gyenge pontod" ami miatt nem vagy szimpatikus a nőknek. Ez lehet olyan is amire nme gondolnál... lehet hogy túl kedves vagy, vagy túl közeledő, lehet hogy túl távolságtartó... bármi. én nem tudhatom, mérd fel magad. nem kell az "alfahímekhez" hasonlítanod magad, nem ezt mondom... de vannak tulajdonságok amik általában vonzóak egy nő számára...

2010. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:

9:33: sokáig alulértékeltem magamat, de a lánybarátaimtól stb. kikértem a véleményüket. meg hallgattam egy párszor hogy mennyire alulértékelem magam. azok az idők szerencsére már elmúltak, most már reálisan látom magam.


én keresem őket, de ha ők sohasem keresnek vissza és közömbösek egy idő után elege lesz belőle az embernek és hagyja őket. azért büszkeségem még van

2010. nov. 6. 09:39
 9/74 anonim ***** válasza:
Szia.Hány éves vagy?Én összejönnék veled.Nem vagyok szép.
2010. nov. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:

"A férfiak hajalmosak túlértékelni magukat."

ezzel nem értek egyet ne haragudj. egy átlagos pasi simán válogat akár ronda lányok közül is, míg a ronda lányok csak jópasikra várnak.

ezt tapasztaltam.

tehát kiértékeli túl magát?

2010. nov. 6. 09:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!