Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme egyáltalán? (A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme egyáltalán? (A többit lent találod. )

Figyelt kérdés

Sziasztok... 15 éves fiú vagyok... Igazából már az elején elmondom hogy,nem muszáj végigolvasnotok...De nekem ez nagyon fontos...

Szóval...Van egy lány akit már 7 éve ismerek... 2 óta az osztálytársam volt... (6-ig semmi izgi nem történt velünk max.:barátok lettünk) Tehát 6.ba összejöttünk és jártunk 2 napig.. Nem mondanám hosszútávú kapcsolatnak... Igazából nem is tetszett annyira... Utána 1 hónapig rám se nézett... 1 évig nem nagyon beszéltünk utána... 7.ik be megint összebarátkoztunk... Eljött a 8. év eleje... Amikor megláttam meg se ismertem... Tényleg mondom hogy megváltozott a nyáron... Ekkor elkezdett tetszeni de csak így átlagosan... Próbáltam vele sokat beszélni..persze ezt barátságnak álcázva... Mindig mesélt a pasijairól...És ez nekem mindig rosszul esett de próbáltam nem kimutatni... Elkísértem búszmegálóba és beszéltem vele (mint barát)... Sok-mindent megtudtam róla és egyre jobban tetszett... Eljött az év végi osztály kirándulás...Nem is találhattam volna jobb alkalmat hogy megmondjam hogy érzek... Hát...Igen nem ugy jött össze ahogy akartam mert mással volt végig...Nem is foglalkozott velem... EZ ISZONYAT ROSSZUL ESETT... Állítólag amikor ittunk én azt mondtam neki hogy "Ezt régóta elszeretném mondani neked hogy,szeretlek"... Ez így is volt...Csak én félénk voltam... Haza mentem és csak ö járt a fejemben... Ekkor jött az évzáró... Nem mondtam el neki... Utána msn-en amikor feljött akkor fokozatosan megnyíltam neki... 2 hét alatt eljutottam oda hogy megmondtam neki hogy szeretem... Ekkor ő folyton kilépett... Amikor feljött megint beszéltem vele de amikor erre került a sor akkor megint kilépett... Utána utcabálon össze futottunk... Vele voltam és az rési osztálytársaimmal (lányok)... Nagyon féltem hogy kritizálni fog... De nem történt semmi... Utána msn-en beszélgettünk (már nem lépett ki) és ö is mondta hogy helyesnek tart "DE" nahh igen ez a "DE" ez rosszul esett... Azt mondta sok a baja otthon a suliba mindenhol... én megértettem őt... Telt múlt az idő.. És mindig a tudtára adtam hogy én még itt vagyok és szeretem... Ekkor jött egy korszak amikor összezavarodott minden köszönve az osztálytársának akinek tetszek és akinek be kellet kavarnia az egészbe...:( Találkoztunk párszol... Próbáltam lazán felfogni dolgokat... Aztán azon kaptam magam hogy megint csak rá gondolok... Ez így ment tovább 2 hónapig...Találkozunk msn ezünk... Nah 3 hete viszont volt egy buli... Én nem tudtam hogy ott lessz... Nagyon örültem neki mert igy is beszélnem kellet vele... Megbeszéltük a dolgokat hogy meg kell bíznia előbb bennem meg kell hogy ismerjen közelebbről... utána a bulik közepén odaültem hozzá tánc után... És egyszer csak megcsókolt..Én erre nem számítottam de nem paráztam... Utána elmentünk inni Ő a legjobb barátnője aki az osztálytársam volt és én... Ittunk simogattam a combját ö meg a kezemet... Nagyon jó érzés volt mert éreztem hogy,velem van... Utána elkísértem őket oda ahova kocsival jöttek értük.. És elköszönés képpen megcsókoltam... 2 nem múlva beszéltünk msn-en.. Azt mondta hogy ezt elrontottuk mert így nem foglyuk egymást jobban megismerni... Ekkor én elmondtam az őszintét hogy mit érzek iránta... Most ott tartunk hogy ö is szeret meg én is őt... De nem járunk... Szerintetek van értelme ennek a kapcsolatnak??? ... Köszike


2010. nov. 6. 16:08
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Alúlról a negyedik sorban a "2 nem" az "2 nap-ot" akar jelenteni... Várom a válaszokat... :D
2010. nov. 6. 16:10
 2/23 anonim ***** válasza:
feléig elolvastam mert már fáj a szemem.. azért érdekes én még "búszmegállóról" nem hallottam
2010. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Akkor hogy kell írni? Busz megállo?
2010. nov. 6. 16:13
 4/23 anonim ***** válasza:
buszmegálló
2010. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Végig olvastam.

Hány évig voltál te belezugva, hogy is mondjam, amíg ő lesz*rt téged?

2010. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
1 évig... *.*
2010. nov. 6. 16:15
 7/23 anonim ***** válasza:

Túl érzelgős vagy és hiszel a csodákban és tele vagy reményekkel e kapcsolatot tekintve!


jobb ha mást keresel, hogy ha olyat akarsz találni aki téged is szeret!

2010. nov. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
16:15-ösnek van igaza, nem elég ha az egyik fél szeret és ezt be kell látnod.
2010. nov. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Már próbáltam elfelejteni nem megy az olyan könnyen... Kérem még a válaszokat... :)
2010. nov. 6. 16:17
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem szeret téged, mert ha egy lánynak teccik egy fiú, akkor nem utasítja vissza. Ha még össze is jöttök, max meggyőzte magát, hogy szeret, pedig nem. Sajnálom
2010. nov. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!