Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért buknak a csajok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért buknak a csajok az ilyen pasikra?

Figyelt kérdés

Miért buknak a csajok az olyan pasikra akik"menők"(cigi, pia, drog stb.) meg bunkók, minimum 5 tantárgyból állnak bukásra...vajon az ilyen srácokból mi lesz felnőtt korukban, hogy fognak eltartani egy családot?

16/F


2010. nov. 6. 20:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fiatalság erről szól. Remélhetőleg a csajok néhány éven belül felnőnek, és pont az ilyeneket fogják elkerülni. Csak a kis 16 éves csitrik még nem foglalkoznak olyanokkal, hogy ki hogy fog eltartani egy családot. Azt majd később.
2010. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én SOHA nem buktam az ilyen fiúkra, se 14, se 16, se 18 évesen, se most. Inkább undorodom az ilyenektől... 20/L
2010. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
hát ja:S amúgy kort nemet írjatok lécci
2010. nov. 6. 20:42
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az ilyen legalja a lesemmirekellőb az összes pasi közül. aki ilyen srácra vágyik maga is ugyanolyan csak nőnemű...

16/L

2010. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez ideiglenes, a lányoknak egy kis része fog még mindig erre bukni ha idősebbek lesznek és az a vicces hogy állanóan problémájuk lesz ezekkel a pasikkal és mivel csak ilyen pasikkal lesz dolguk ezér az lesz a véleményük hogy minden pasi bunkó és csak dugni akar! Na mindegy, a lényeg hogy ahogy egyre jobban megér egy lány egyre jobban a komolyabb pasik után fog érdeklődni!
2010. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy addigra amire a lányok ezt észreveszik, addigra egy kiégett senki lesz belőlük, nah akkor jövünk mi rendes fiúk akik így is szeretik őket, mert már nem kellenek másnak :P
2010. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Akkor nincs minden veszve, mert én saját véleményem szerint rendes pasinak tartom magam aki nem akar divatmajom lenni, meg gondol a jövőjére... csak a korombeli csajokat nemnagyon érdeklem így :/
2010. nov. 6. 20:49
 8/27 anonim ***** válasza:
54%

Na elmagyarázok neked valamit, ami lehet hogy csak nálam működik, de így van. Teljesen mindegy, hogy a pasi, aki tetszik, cigizik vagy piál, tök mindegy, ha már tetszik. De, nem ezekmiatt tetszik.

Vegyük például ezt. Egy éve szerelmes lettem egy tök rendes, tiszta srácbam jártunk is fél évet, de sajnos szakítottunk. És ő volt a köcsög. Most pedig már cigizik és piál rendszeresen, rossz nézni, ahogy elzüllik, mert még mindig szeretem. És nem az tetszik amit csinál, hanem ő maga tetszik, a személye, a mindene.

Bocsi ha hosszú és csöpögős lett. 14/L (Tudom hogy a korom alapján komolytalannak tűnök, de nem vagyok az.)

2010. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
(14/L-nak ) nem azt írta, hogy olyanná válnak a fiúk és előtte szerettek bele , hanem már úgy , hogy alapjáraton ilyenek. a helyzeted teljesen más.
2010. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Tudom, igazad van, én ezzel csak azt akartam mondani, hogy vannak lányok, akik nem tehetnek arról, ha egy ilyen fiú tetszik nekik, nem feltétlen az ő hibájuk.

De, a kérdésedre válaszolva, szerintem az a lány, akinek tetszik az, ha valaki alkohol, drog, vagy cigifüggő, az nem ér meg annyit, hogy gondolkozz rajta. És nem tudom, mi bennne a vonzó. 14/L

2010. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!