Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy mackós pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mackós pasi csak molett lánnyal jöhet össze, de a molett lányok is csak a vékony/izmos pasikra buknak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sose lesz egy csinos átlagos testalkatú barátnőm, de azok akik nem ilyenek még azok is elutasítanak. Csomó molett lányt látok vékony izmos pasival, de fordítva mint ha ez nem létezne.

Nem rég kaptam megint egy visszautasítást, mert hogy nem vagyok az esete mert ő a nagyon izmos kopasz pasikat kedveli. Pedig a csaj volt vagy 80 kiló.

A csajok miért válogathatják meg kivel járnak, a pasik miért nem?


2011. jún. 22. 14:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pasik is megválogatják, már akik megtehetik
2011. jún. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Te is megválogathatod! Én ismerek olyan srácot, aki elég mackós (többet is), és vékony csinos barátnőjük van.


Egyébként szerintem a duci lányok azért utasítják el a mackós pasikat, mert önmagukra emlékeztetik, amivel általában nincsenek kibékülve. (Én is éltem duciként, így tudom, hogy miről beszélek.)

2011. jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a lányok válogatnak ugyanúgy a fiúk is. Nem hiszem h mackós fiúnak csak molett barátnője lehet, az én barátom is macis én meg vékony vagyok.

Ellentétek vonzzák egymást.

2011. jún. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Senki nem tiltja meg, hogy sportolj, és arra sem kényszerítenek, hogy zabálj.
2011. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Sajnos azt se tiltja meg senki hogy ítélkezz felettem anélkül hogy ismernél....
2011. jún. 22. 15:21
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én vékonyabb alkatú vagyok és a macis pasik jönnek be. Az izmosakat és a vékonyakat nem szeretem.


Szerintem nem testalkattól függ, hogy kinek mi az ízlése.

2011. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Sajnos azt viszont tudom, hogy kellő akarattal bárkiből lehet izmos embert csinálni. Sőt le is lehet fogyni.
2011. jún. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kellő akarattal bárkiből lehet gazdag vagy híres ember, nem látom ez miben másabb? Prédikálni mindig a legkönnyebb de ebbe nem megyek bele.
2011. jún. 22. 15:55
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj bele. Én a saját példámat tudom felmutatni, voltam kövér, lefogytam, kigyúrtam magam, és jól nézek ki, neked ez nem sikerült, nem értem, hogy miért én vagyok ezért a hibás.
2011. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Te azért vagy hibás mert idejössz és kioktatsz és leszólsz mert én nem te vagyok. Lefogytál? Gratulálok! Érdekel? Nem.
2011. jún. 22. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!