Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány családja nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány családja nagyon gazdag (város leggazdagab családja) és nagyon szép de mi nem vagyunk tele, lehet esélyem?

Figyelt kérdés
17f
2010. nov. 6. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy lehet.
2010. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
miért ne lehetne?szerintem próbáld meg max nem jön össze de ha igen akor úgysem a pénzedért fog szeretni hanem magadért
2010. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
nem feltétlenül kell taplónak lennie,ha gazdag.ha meg ismered,úgyis tudod mért szeret téged.ha meg nem,akkor derítsd ki.viszont remélem te se a pénzéért akarsz vele lenni.
2010. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

Lehet persze. De azzal számolni kell h muterodéknak fog égni a fejük és keményen fognak teperni azért h "be ne égjetek előttük" ha már komolyabb lesz a dolog.

V a másik h olyan ráhatással lesznek a szülei a gyerekükre h inkább faképnél hagy téged.

Ez nagyon ritka eset mikor 1átlagos réteg össze akad 1 gazdaggal. Mindig lennének széthúzások sztem.

V lecsapná a kezedről vki akinek van mit felmutatnia "pénz kocsi lakás"


Szvsz nekem nem kéne ien nő mert ottb*szna át ahol tud és sose lennék nyugodt.

Kefélni elférne mindig de állandó társnak nem.

18/F

2010. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Elhívta a barátnőit egyszer a plázába vásárolni meg stb.....és aki hiszi aki nem elővett egy szabványköteg 2 millió Ft-ot 16,5 éves lány.Nemtudom mond -e nektek vmit Bába István ügyvéd neve?Az ő lánya
2010. nov. 6. 23:07
 6/21 anonim ***** válasza:

Ha ő szeret téged akkor nem gond.

Ismerek olyan férfit aki szegény családból származik de a felesége szülei gazdagok.

2010. nov. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
nem nemhalottam még de az én barátnőm családja is gazdag és ugyan ez a szitu mint nálad és egyáltalán nincs semmien szétuhuzás jóba van a két család. de szerintem ez a családtól is függ menyire lenézőek,beképzeltek stb..17/f
2010. nov. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

16 évesen 2 millióval flangál? :O

Hát elkényeztetett liba lehet, annyi szent.

2010. nov. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%
hallod ember ha van egy kis eszed megfogod magadnak, bármi történik is ne tágíts mellőle
2010. nov. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
az eféle lányokat igen tom utálni mind beképzelt liba-.-"
2010. nov. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!