Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a jobb netes társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb netes társkereső szöveg? Egyéb ötlet?

Figyelt kérdés

1.Nagyon vonzó vagy megismerkednék veled!

2.Szívesen megismerkednék veled!

3.Felkeltetted az érdeklődésemet.Lenne kedved ismerkedni?

4.Ha egy humoros,jó kommunikációs készségű,intelligens férfit keresel,akkor írj!

5.Szeretnék megismerkedni veletek(tegyük fel ketten vannak a képen egy barátnőjével mondjuk.Ezzel a vicces szöveggel talán lehet valamit kezdeni?)


2011. jan. 16. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem jó. De ha nagyon szép vagy és bejössz a lánynak, akkor mindegyikkel van esélyed.
2011. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor valami másik ötlet?Mi lehet az igazán jó?
2011. jan. 16. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
"Dugunk?"
2011. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"4.Ha egy humoros,jó kommunikációs készségű,intelligens férfit keresel,akkor írj!"

Egymondatos. Hol van ebben a jó kommunikációs készség, az intelligencia és a humor?

Egyik sem jó. Szerintem legalább 4-5 sort kell írni, hogy a helyesírásodból és stílusodból valami látható legyen. De mindez persze elsősorban a célközönségtől függ.

Engem az értelmes lányok vonzanak, tehát ilyen egysorosokra biztos, hogy nem is válaszolnának.

34/F

2011. jan. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyik se jó ismerkedős szöveg,de az ötödik hatásos
2012. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!