Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értek a fiúkhoz, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értek a fiúkhoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Félénk vagyok, sosem volt még barátom, nem tudom mit tegyek ha bejön valaki, hogyan lépjek a srác felé, hogy ne legyek ciki, nekem ez az egész olyan misztikus, idegen dolog. Ha meglátok egy szerelmes párocskát tökre felmegy a pumpa bennem, hogy nekik miért jön össze, én meg ilyen lúzer vagyok, pedig nem vagyok ronda, állítólag jól nézek ki, de persze nem csak a külső fontos. Amúgy minden egész sínen van az életemben, munka, iskola stb.. csak ez a dolog nem megy, bár igazság szerint még addig sem jutottam el, hogy próbálkozzam, nem akarok felsülni. De nem akarok egyedül megrohadni ebben az életben :(( 22/L
2010. nov. 8. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet?
2010. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha gondolod dobj egy privit szívesen átbeszélem veled a témát ha ezzel tudok segíteni csak a privibe írj msn címet.


19/F

2010. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Képet :) Vetkőzz >.< neeeem xxxd
2010. nov. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell a fiúkhoz értened. Ha valaki olyan közelít hozzáad, akinek sok pénze van, akkor csak hagyd magad.
2010. nov. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Olyan nincs hogy nem érteh a fiúkhoz, ha egy kicsit is jól nézel ki ezzel nem lesz gondod oldódj fel, azt nyugi van...azon meg pláne nem kel parázni hogy pofáraesel, nem 1x fog bekövetkezni az életedben ;)


További jó pasizást, NYUGI :)

2010. nov. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez a gond hogy még nem próbálkoztál...

Ha valaki bejön,ne legyél félénk ,inkább add önmagad =) Ne legyél a középpontba,de éreztesd vele,hogy ott vagy.

Amúgy rengeteg lány van,akinek még nem volt 22 évesen párkapcsolata,szóval ilyet ne mond,hogy lúzer vagy ^^ 22/F

2010. nov. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

próbálkoztak már nálad? adj nekik egy esélyt. ne menekülj el amikor valami kezdene alakulni. ismerkedtem olyan lánnyal, amint megprobáltam közeledni (nem úgy, csak hogy esetleg alakuljon valami, ne csak barátliag beszélgessünk - értsd egyszerű puszi) akk behúzta a kéziféket és elmenekült képletesen. és utána már nem érdekelt, csak szimplan beszélgettünk, mondta is hogy ilyen problémája van, hát mondom, tapasztaltam... :)

szal ne legyél elutasito, és ne legyenek nagyon extra elvárásaid

2010. nov. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem kell neked értened,te akarsz pedálozni? használd a jól bevált társkeri oldalakat,és ne írj ezeknek a seggdugóknak privit,azt se tudják kivagy hogy nézel ki te nyomulnak,kik ezek a verebek? szóba ne állj ilyen senkikkel
2010. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok, csak kicsit fiatalabb. Most lenne egy srác (bár igazából nem tudom, hogy mit is akar..), de félek ettől az egésztől, hogy én ebben tök béna lennék.

Szóval megértelek. :)

20L

2010. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kicker ***** válasza:

Próbáld meg lépésekben a dolgokat hátha úgy működik. Levázolom hogy értem.

Találkozni bárhol lehet olyannal, aki épp bejönne neked. Persze szerintem egy összejövetelős nagy társaságos bulit ajánlanék ott felszabadultabban, tudnál viszonyulni.Nos ha megvan az a személy kiben meglátod a lehetőséget és ez láthatóan kölcsönös számára is akkor beszélgess táncolj sétálj vele majd így keverve.A többi jön magától.A lényeg ne becsüld le magad kicsit szabadabbra vedd a figurát ráadásul a nőknek az ismerkedés könnyebben megy ezt használd ki.Az elvárásaidból ne engedj semmi kép főleg ha az nem az extrém top listát verdesi.Mivel mindenkinek egyéni problémája és saját rálátása minden téren talán magadban is tisztázni kell pár dolgot és mellé kis önbizalmat is be kéne lapátolni.Többre nincs is szükséged.

2010. nov. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!