Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen a dögös női frizura?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a dögös női frizura?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú azt mondta nekem,hogy hosszú hajból lehet dögös frizurát csináltatni...de kérdeztem,hogy mégis milyet,azt nem tudta.

Egyébként még annyit mondott,hogy a kivasalt hosszú egyenes haj,ami nem kócos és nem lógnak össze-vissza szét tincsek,az a szép szerinte,mert hogy valószínűleg minden lánynak jól áll...:S

Most akkor tudnátok tippeket adni, hogy hogyan lehet egy hosszú hajból dögösebbet csinálni?én nem értem,köszi!


2010. nov. 9. 06:39
 1/3 A kérdező kommentje:

Pl. ezen az oldalon mindegyik frizuára ugyanazt írjak nagyjából... [link]

Most hogyan lehet ezt elhinni?

2010. nov. 9. 06:54
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Ha állattetemek vannak belefonva akkor az dögös :)
2010. nov. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Toreador ***** válasza:
100%

Kinek mi áll a legjobban. Ezt nem az újságok vagy az egyéni vélemények fogják eldönteni. Sokban függ a fejformától, arcszerkezettől, sminktől is, még azt is meg merem kockáztatni, hogy öltözettől, kiegészítőktől. Mindenkinek meg kell találnia a magához illőt.

Nekem pl. a hosszú hullámos haj tűnik a legdögösebbnek, de rajtam iszonyú rosszul áll, sajnos. Hiába természetes göndör a hajam, vagy a szögegyenesre vasalt áll jól, vagy a göndören hagyott.

2010. nov. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!