Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fogok én még valaha hinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok én még valaha hinni férfiban?

Figyelt kérdés

Elég sokat csalódtam férfiakban, elég sok férfi csalódott bennem, nem vagyok hibátlan, a partnereim sem voltak azok... Zsák a foltját eset volt mindig, nem vettük komolyan egymást... Voltam szerelmes, azt becsültem, de vége lett, "elmaradtunk" egymás mellöl.

Sok-sok élmény után már úgy érzem, hogy nem vagyok alkalmas a szerelemre, arra, hogy komolyan vegyek és vegyenek... Egy kalap alá veszek minden férfit, nem is tudok ellene mit tenni - hiába akarok -, mert mindig az bizonyosodott be eddig, hogy egy kalap alá vehetők...

Viszont nekem is vannak még olyan kislánykori álmaim, mint esküvő, férj, gyerek... Házasság, ami néha nehéz, de jó. Ezért szeretnék még bízni... Tudok majd még?


L20


2010. nov. 9. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is csalódtam a lányokban. Üdv a klubban!
2010. nov. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én magamban is... az a baj. :)
2010. nov. 9. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Neked is csak azt tom mondani, amit mindenkinek, aki azért rinyál, mert "nincsenek normális pasik": igenis vannak, csak nektek nőknek nem kellenek, mert a legtöbben nem néznek ki jól és nem veti fel őket a pénz!

Egy ronda és csóró, de rendes pasi

2010. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én magamban nem... Vagyis az alacsony önértékelés és az önbizalomhiány nárcisztikus személyiségzavar kialakulásához vezetett nálam, tehát nem vagyok egy kellemes személyiség.
2010. nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem rinyáltam, a saját eddigi viselkedésemet sem tartom normálisnak és célravezetőnek.
2010. nov. 9. 17:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, szívesen beszélgetek veled erről a témáról!!!!!!


Keress privátban! 21 FFI

2010. nov. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát a lányok is elég kiábrándítóak. Sajnálom, hogy így érzel. Am annyira sztem nem tévedsz nagyot, amikor bizalmatlan vagy sztem. Az álomvilágod összetört és megmaradt a valóság. Hú, aszem nem vígasztaltalak meg. Csernus doki könyveit vagy videóit tudnám ajánlani a párkapcsolatokról, sztem nagyon tanulágos és sok dologra felhívja a figyelmet. Nem kéne feladnod, de erőltetned sem. Inkább várj és legyél nyitott. Hát ennyit tok mondani. Bocs

20F

2010. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pedig akkor is az alap hozzáállásodon kell változtatni.

Én is nagyon sok Nöt ribancnak tartok, de nem írom le mindet, ezért csalódok is sokat, de ugyanakkor reménykedem, hogy van valahol egy normális Nö.


21/F

2010. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit csalódott vagyok, mert írtam a kérdezőnek keressen bátran....


A lányok siránkoznak, hogy nincs rendes pasi stb, és ha valaki meg akar velük ismerkedni nem reagálnak rá...


Én is magányos vagyok borzasztóan...

2010. nov. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!