Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mit csináltok ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit csináltok ha nem élveztek egy randit? Látszik rajtatok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pislogunk. Ez a legáltalánosabb és széleskörűen elfogadott jelzés.
2010. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezem a randit akkor valószínűleg a csaj sem érdekel, de mivel nem vagyok bunkó így beszélgetek vele és nem mutatom azt ki hogy magasról sz@rok rá, hanem minél hamarabb lezárom azt a randit, valamit kitalál az ember hogy ez meg az a dolga van és nincs sok ideje stb...
2010. nov. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És ahhoz mit szóltok hogy a sráccal tök jól elvagyok sok mindenben egyetértek vele. Ő meg várja míg jön a buszom aztán búcsúzásnál puszi és azt mondja örül hogy megismert és jól érezte magát. De utána nem nagyon jelentkezik. Mondjuk nem várom el tőle hogy hívjon de vhol írhatna ha szeretne még találkozni
2010. nov. 9. 17:23
 4/12 A kérdező kommentje:
Mármint egyet értünk egymással és hasonló az ízlésünk is
2010. nov. 9. 17:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nem keres téged abszolúte akkor nem akar tőled semmit nem jöttél be neki külsőre és el sem tudná veled képzelni a szexet röviden tömören ennyi!!!!


Lehet azonos az ízlésetek meg stb, ebből lehet pl: fiú-lány barátság, de ha le se sz@r akkor lehet hogy csak kedvesnek tartott jófejnek.

2010. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért azt nem mondanám hogy leszar és szerintem külsőre bejövök neki csak még is attól félek, hogy valami mással volt baja. A suliban még mindig ugyan olyan kis zavart feje van mint azelőtt mielőtt találkoztunk volna
2010. nov. 9. 17:29
 7/12 anonim ***** válasza:

akkor pedig azt gondolom hogy gyámoltalan, fiatal és nem biztos abban hogy ő is bejön neked.


Itt lehet hogy neked kéne nyitnod felé, neked kéne lépned, lehet attól fél hogy elutasítanád , lehet túl jó csajnak gondol téged magához képest.

2010. nov. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehet... Bár eleve én hoztam fel hogy találkozhatunk máshol is és végül így hívott el randira...
2010. nov. 9. 17:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Előjön a kínos hallgatás, ugyanis nincs közös téma, így a randi sem jó.
2010. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jah sajna volt egy kétszer csend. :(
2010. nov. 9. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!