Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú,akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú,akibe szerelmes vagyok(osztálytárs)együtt járunk ugyanabba a gimibe előkészítőre. Mit tegyek? Tetszek neki egyáltalán?

Figyelt kérdés
Én a barátnőm mellett ülök,ő pedig a lehető legmesszebb tőlem,de ettől függetlenül mindig engem néz,én legalábbis úgy látom.Mikor vége,együtt szoktunk hazamenni villamossal.Viszont egymáshoz sem szólunk a villamoson,pedig engem néz ott is.Mikor leszállunk ugyanott,csak annyit mond cső,én meg szia,és megyünk haza két irányban.Egyszer Biosz előkészítőre mentem a barátnőmmel,és láttuk,hogy előttünk 15 m-re van,és megy be a gimibe.Mondom magamba nem futunk össze vele,mert mindig siet fel a 2. emeletre.De nem így történt.Ott állt az aulában egyedül,mintha csak ránk várt volna.Mi siettünk fel a lépcsőn,ő meg rögtön jött utánunk.Az a furcsa,hogy mióta ilyen hideg van,kb decembertől őt az anyja szokta hazavinni.Mikor pedig még az attóli hidegtől is hidegebb van,hirtelen megint jön villamossal velem?Ezt nem értem...különös...Szeretnék összejönni vele,de nem tudom mit tegyek.Mit mondjak neki mondjuk a villamoson?Vagy ezek a jelek azt jelentik hogy tetszek neki?Mondjatok lécci tippeket hogy mit csináljak,hogy felfigyeljen rám!Nagyon szeretem őt!!!!De lehet hogy az is közrejátszik azon hogy nem beszélek vele,hogy nem volt még pasim,még nem jártam senkivel,és félek a visszautasítástól,meg azt sem tudom mit csináljak ilyenkor...
2009. jan. 9. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű, hogy tetszel neki, nem is értem, hogy kételkedhetsz ebben :) Mosolyogj rá egy-kétszer, és ha van esze, odajön hozzád. Ha mégsem, akkor szólítsd meg a suliban valamilyen ürüggyel. Pl. kérj tőle tollat, vagy ilyesmi.
2009. jan. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sztem nyugodtan menj oda hozzá és beszélj vele bármiről. kérdezz tőle vmit, a sulival kapcsolatosat, vagy az előkészítőről..
2009. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj,hogy myvipen írt egy idegen fiú hogy szeretne velem találkozni.Nem tudom,hogy most találkozzak-e vele,mert nem biztos hogy összejövök az osztálytársammal,vagy ne találkozzak a myvipessel,és reménykedjek abba,hogy összejövök az osztálytársammal.
2009. jan. 9. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:

attól még hogy találkozol valakivel még nem garantált hogy össze is jössz vele.

az ilyen netes vakrandikkal azért csínján bánj, mert rosszul is elsülhet.

2009. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nem elég tökös ahoz h odamenjen hozzád akkor simán pasizzál:) majd észbekap


/17F/

2009. jan. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké,akkor pasizok,hátha észbekap:)
2009. jan. 10. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!