Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szeretitek ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szeretitek ha egy lány őszintén megmondja nektek, hogy tetszetek neki, vagy ezzel (ha volt is esélye), leírtátok őt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 20:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretném, bár még sose tetszettem senkinek.
2010. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
Így kicsit könnyű prédává válik és nem lesz kedvem vele foglalkozni.
2010. nov. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
én szeretek nyílt lapokkal játszani =)
2010. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Én simán Sőt komolyabb kapcsolatot is eltudnék képzelni de belőle !!!

Bár lehet azért mert egy félénk rocker srác vagyok!!!

2010. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2010. nov. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
utolsó: mit nem? :D
2010. nov. 11. 20:29
 7/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem szereti -.-"

Am ne mondd meg,tényleg könnyű prédának gondolhat...

2010. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Én sohasem kezdeményeznék fiúnál, pontosan ezért mert könnyű prédává válnék. Egy lányért küzdeni kell és ha nem is valljátok be férfiak, szerettek harcolni:) Egyébként meg ha egyszer valaki férfinek születik akkor legyen önbizalma,bátorsága.
2010. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%

ja, szeretem azt, ha egy nő tudja mit akar, és mer tenni is érte -ez az érettség egyik jele.

Értelemszerűen nem úgy kell odamenni, hogy 'járunk?', hiszen ez akkor sem így szokott működni, ha a fiú kezdeményez. Simán rendben van az, hogy te nyitsz abba az irányba, hogy akár ilyen szempontból is szívesen megismerkednél vele, pl. beszélgetéskor mondod neki, hogy el kell menned neonzöld szájfényt venni, és nem volna-e kedve elkísérni. Csak példa, de ilyesmi. Ez azért elég egyértelmű, hogy itt van esélyed fiacskám, és fel van adva a lecke, hogy tud-e élni vele.

2010. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nekem nem az út a fontos, hanem a cél.

Sosem szerettem a másikkal játszani. Ha 5 percnél többet késik és kiderül, hogy ráadásul direkt tette, akkor vége.

Én is elmondom a lánynak, ha tetszik, miért nem mondhatná el ő is?

Ha tetszik nekem egy lány és ő odajön hozzám, elmondja hogy én is tetszem neki és éppen ezért lemondok róla, akkor hülye vagyok.

2010. nov. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!