Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedési tanácsok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési tanácsok?

Figyelt kérdés

itt vagyok egyedül Pesten nemrég költöztem ide, és most vagyok túl egy szakításon eddig minden időmet rá szenteltem de most egyedül érzem magam, és nem tudom hol tudhatnék a saját stílusomba ismerkedni, én szeretem a rock zenét jó fejnek tartom magam, nem vagyok bunkó és nem is vagyok züllőt. a szakításon így nagyon nehezen fogom túltenni magam mert itthon vagyok egyfolytában.. :S valaki tudna segíteni?


20/F


2011. szept. 22. 14:45
 1/7 Tajparaszt ***** válasza:

Haverok azért vannak?

Kollégák?

Suli?

Járjatok hétvégén szórakozni Pesten van egy-két szórakozóhely, gyorsan találsz olyat ami tetszik és a lányok is szépek.

2011. szept. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Néz ki jól. Legyen humorod. Nem baj ha vastag a pénztárcád. És legyél jó az ágyban. Szerintem több nem kell.


22F

2011. szept. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
épp ezaz hogy szó szerint nincs senkim.. itthon melózók, nincsenek kollégák és haverok se mert úgye minden idömet a barátnömnek szenteltem
2011. szept. 22. 14:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Énis Pesten vagyok,és unom magam xD 21/ L :D
2011. szept. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Küldtem privit
2011. szept. 22. 14:57
 6/7 Tajparaszt ***** válasza:

Ülj be egy kocsmába és flörtölj a pultos csajokkal :)

Hívj el pár havert a hétvégén és bulizzatok valahol. Barátkozhatsz közben...

2011. szept. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Koncerten is lehet ismerkedni. Főleg ha nagyon telt ház van. Utána meg elnézést kérsz egy ital mellett hogy nem akartad te őt letaposni, csak toltak hátulról :) (hisztis lányoknál nem jön be, de aki rock koncertre jár az nem olyan :) Volt hogy majdnem összejöttem valakivel koncerten (épp csak a 10 év korkülönbség volt gáz, de erről a lányok tehetnek :) ).

25F

2011. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!