Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy pasi udvarolt nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi udvarolt nekem, akkor meg nem jott be, s kimutattam is valamennyire, de miutan jobban megismertem negyon megteszett. Nagyon elrontottam? Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Most mar kisse huzodo, haverkent viselkedik, mi telyesen normalis, elijesztettem , nem akarok neki semmit magyarazni, csak egyszeruen a viselkedesembol akarom, h rajjon, hogy bejon nekem. Hogy viselkedjek?Kisse visszehuzodo tipus vagyok...
2010. nov. 13. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Vesd rá magad, fogd meg a kezét húzd magadhoz szorosan markolj a seggébe majd csókold meg, ezek után már nem lesz visszahúzódó!
2010. nov. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem visszahúzódó,hanem távolságtartó.Azért,mert látja Rajtad,hogy tetszik Neked,és már menekülőre fogná,mert gyáva.Illetve azért is,mert nem szeretne Téged igazán.
2010. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

egyszerű a dolgod. mutasd ki, hogy tetszik.. erre mondjuk magadtól is rájöttél, mivel a kérdés a hogyan?-ra irányult :D

elég annyi, hogy keresed a társaságát, beszélgetést kezdeményezel vele, érdeklődsz utána. vigyázz, van egy-két kikötés:


-ha nagyon nyomulós vagy, akkor csak addig fogod érdekelni, amíg meg nem kap, tehát ne ess át a ló másik oldalára


-add önmagad. csak olyan csinálj, amit egyébként is csinálnál, és amikor összejöttök, nem kell magad megjátszani, hogy fenn tudd tartani a tetszés állapotát, mivel nem arra figyelt fel, amit kamuzol, hanem aki vagy.


egy-két tipp még:

nézz a szemébe, küldj jeleket, hogy tetszik (testbeszéd.. még ha nem is ismeri konkrétan azokat, tudat alatt fel fogja fogni)


tehát összegezve:

a lényeg, hogy keresd jobban a társaságát, add önmagad, ne játssz rá. szerintem a legmeggyőzőbb a szemkontaktus. ha sokszor csinálod, tuti újra fel fog figyelni rád.


aztán beszámolni, hogy mi lett!

2010. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Beszamolo: lmondot rollam, ugy erzem mar nem akar, vagy talan akkor sem akart igazan....csak nem tudom, mind egy,

vege!!!!!!!!!

2010. nov. 26. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!