Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam, ugye hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam, ugye hogy teljesen lehetetlen helyzet? :/

Figyelt kérdés
az a helyzet,hogy van egy volt osztálytársam... évek óta nem láttuk egymást,de már akkor is szerelmes voltam belé,mikor egy suliba jártunk... most viszont bejelöltem ismerősként,és előjött a sok régi emlék,és újra beleszerettem... nem láttam évek óta,akkor meg még más volt,de most is ugyanúgy tudnám szeretni,és tudom,hogy ez nem reális,mivel akkor is alig szólt hozzám(mondjuk akkor még én se szóltam volna magamhoz külsőre),de mégis... csak rá gondolok,csak az ő kedvenc együtteseinek számait hallgatom,stb... és ő erről nem tud semmit... nem is szeretném elmondani neki,mert csak én tudok ilyent,hogy beleszeretek évek után,és az óta nem is láttam,de mégis valami vonz hozzá.. és ez több egy "tetszik"nél... Ráadásul PONT én? ugyanmár,sosem szeretne engem,meg szerintem ha ennyi év után ezt elmondanám neki,hülyének nézne... és nem értem már sajátmagam se... hogyan tovább?
2010. nov. 13. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanez történt velem is, csak nem évekről, hanem évtizedekről volt szó. Pár levél után találkoztunk. Lehet, hogy kicsit lököttnek nézett, de örült neki. Jól esett elmondani és jó volt látni, hogy örömmel hallja. Majdnem összejöttünk.
2010. nov. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és végül nem sikerült összejönni? :( amúgy én is szívesen elmondanám neki,csak az a baj,hogy attól tartok,hogy egy ilyen hirtelen vallomással ha letámadnám,akkor lerombolnám az eddigi esélyeimet is... Mivel úgymond alig ismer,és nem szeretném,ha nyomulós kiscsajnak tartana... És ha most hagynám,akkor később hogyan tovább? mert úgy terveztem hogy előtte kicsit jobban össze kéne ismerkedni újra-mert az óta rengeteget változtunk. csak azt nem tudom,hogy csináljam,mert félek minden szótól,és nem tudom,hogy mikor lesz az,hogy valamit elrontok...
2010. nov. 14. 12:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiatalság bolondság!

Az ilyen helyzeteket csak elrontani lehet. Az sem elég jó ha elmondod neki, az se ha nem és az se, ha elmondod és hajlandóságot észlelsz...

Elég durva dolog a szerelem. Nehéz vele mit kezdeni. Lehet, hogy ha jobban megismernéd elillanna egy pillanat alatt, vagy felerősödne... Kitudja. De az a legeslegrosszabb, ha magadban tartod.

Nem tudom, hogy vagytok -e olyan "viszonyban", hogy személyesen is érintkeztek valamilyen formában.. Ha nem akkor elég egy két levél neki. Nem a lényeggel, csak úgy szolidan. Mi van veled? Régen láttalak, hogy tengődsz manapság? stb.stb.

Ha nem ír vissza, akkor lehet egy kicsit szemre hányós üzit küldeni neki. E nélkül eléggé megnehezíted a saját lelki világodat. Amúgy tök mind1, hogy hogyan is nézel ki. Ő sem egy adonisz, ha megtetszett neked ennyire! Az ember nem választ nálánál sokkal szebbet vagy csúnyábbat kívülről. Ha igen akkor az nem is igazi!

2010. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!