Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy már mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy már mindenkivel össze akarok jönni?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ismerősömmel, után majdnem mindenkivel akit megnézek már mindenkivel arra gondolok hogy össze kéne jönni. 2 éve nem volt barátnőm. Már hiányzana egy de sose jön össze. Ez természetes?
2010. nov. 14. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, remélem egyszer kinőjük XD
2010. nov. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
na egy sorstárs :D
2010. nov. 14. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
énis így vagyok,,csak épp lányba:'DDD
2010. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
te lány, hova valósi vagy? :D
2010. nov. 14. 18:12
 5/8 anonim ***** válasza:

Szeretethiányos vagy:D

Ami nem túl jó, mert társfüggő is lehetsz tőle...és az meg azért nem jó, mert azért fogsz majd összejönni valakivel, hogy legyen már valakid...Tehát nem a másikba leszel szerelmes, hanem maga az érzésbe...

2010. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam...
2010. nov. 14. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:
...ebben tényleg lehet valami,, ami azt illeti én is ilyen vagyok, csak én is lány vagyok... elég szar, amikor rádöbben az ember...hogy hoppá, nekem ez a pasi nem is kell.. csak az a bizonyos érzés!!
2010. nov. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát igen ez elég rémes. De nekem igenis kell egy lány, és nem csak emiatt az érzés miatt :P


16/f

2010. nov. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!