Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkivel sikerül, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkivel sikerül, csak azzal nem akivel én akarok. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Szóval,az van,hogy akivel nem akarok összejönni azzal mindig sikerülne(de tényleg mindenkivel)akivel meg én akarok azt meg nem is érdeklem... :S Kezd idegesítővé válni ez a dolog...Szerintettek miért van ez?Egyszerű hülyeség?Ez lenne a nagy betűs kegyetlen Sors?
2011. máj. 28. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Majd lesz olyan hogy kölcsönös a vonzalom, fel a fejjel

ne keseredj el.

2011. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy v lány?
2011. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamóca.. ***** válasza:

üdv a klubban ::DD:DD

még viccesebb, hogy ha mire megszereznéd azt aki addig kellett, rájössz hogy valójában mégse kell:D

2011. máj. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Men vagyok.Az igazi férfias testszagért.
2011. máj. 28. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
old spice akkormár. :D
2011. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!