Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom tovább titkolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom tovább titkolni érzéseimet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon jó barátom, viszont azt hiszem többet érzek, mint barátság. Egy ideig, kb. egy év valahogyan eltitkoltam magamban, de most már nem megy. :(

Hogyan, milyen módon közöljem vele? (egy tervem van, elhívom egyik este sétálni, de nagyon félek..., vagy ami egy (véleményem szerint) nem túl jó módszer, leírok mindent a blogomba. Esetleg írok neki egy levelet.

Tudom, hogy sok mindent kockáztatok, de kérlek titeket, válaszaitokkal próbáljatok segíteni. :((


2010. nov. 14. 18:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
az segít hogy nem vagy egyedül? én is 1 éve nyomorgatom magam mert félek hogy elrontanék mindent amit eddig felépítettem(tünk) jah és te találkozhatsz vele én nem mert messze lakik...a blogos tényleg rosz ötlet lenne inkább ha lehet személyesen mond el neki és legalább te ne izgulj miatta!:P
2010. nov. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Ne blogon, ne levélben. Attól a csajok csak megijednek.

Találkozz vele kettesben, vigyél neki egy szál virágot, és úgy mond el. és ne azt, hogy szerelmes vagy belé, hanem hogy te többet érzel, mint barátság, többet szeretnél. szvsz

2010. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Okés, hogy elmondom neki, de hogy kezdjek hozzá? :s

Elé állok, és elmondom, hogy többet érzek, mint barátság?

Ennyi?? vagy nem tudom :S:S:S

2010. nov. 14. 18:32
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszel neki virágot meg csokit, biztos veszi a lapot hogy többet szeretnél, de aztán mondhatod is neki hogy milyen szép, stb... ha nem érti, akkor megmondhatod neki, hogy tetszik. Szerintem ne rohamozd le azzal, hogy szerelmes vagy, én biztos attól megijednék.
2010. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig csak barátok voltatok és viszel neki ajándékot, akkor abból érteni fogja, hogy többet akarsz. Ha úgy tűnik mégsem érti, akkor elővarázsolsz a zsebedből még egy csokit. Ha még mindig nem jött rá, akkor közlöd, hogy nem felhizlalni akarod, csak jelezni szerettél volna valamit.
2010. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Jaj de jó -jaj de jó!!Megnyugodtam hogy nem csak én vagyok nyuszi!!Ez erőt adott,virágot meg majd veszek, és ha meg pofon vág akkor már bizti nem vagyok Neki közömbös!!

Mennyivel egyszerübb a lányoknak!Azok ránéznek egy fiura és az meg elolvad!Akárhogy is bámulok egy lányt annak meg nem esik le .Ki érti ezt??

2010. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés,hogy a lány hogyan viszonyul hozzád.
2010. nov. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem ér... a fiúknak legalább nem ciki ilyet csinálni, de, ha egy lány ajánlkozik fel az gáz. mert azért még mindig ott van a köztudatban ez a "fiúnakkellkezdeményezni" dolog... :( pedig olyan szívesen eléállnék és elmondanám... de tuti befürödnék... :S amúgy bocs, hogy nem a kérdésre válaszooltam, de egyetértek az előttem szólókkal. a virágtól meg ezektől tuti veszi a lapot.
2010. nov. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 soma1492 ***** válasza:
100%

Hali! A legfontosabb az hogy magadban eldöntsd hogy mennyire fontos neked mint barátod! Ha a legjobb, ha nagyon hiányozna mint barát akkor legyél óvatos ha mindenképpen többet szeretnél. Ha "megéri" kockáztatni akkor egyetértek azokkal a lányokkal akik az előző válaszokat írták. CSoki virág ilyenek. szerintem ne rohand le ezzel hogy egy este megmondom neki, mert ha fontos mint barát akkor baj lehet. Csináld lassan! Apránként adj neki néha ajándekot, mond néha mintha csak véletlen lenne mond hogy milyen szép, jól néz ki, de mindig csak egy kicsit, és ha nem tiltakozik akkor gyakrabban dicsérd meg, és fokozatosan legyél egyértelműbb. Először csak mond, hú de csini vagy ma, ezt mond el neki párszor, de csak lassan, aztán ha nem bánja akkor kicsit konkrétabban (ez persze nem 2 órán belül mond), dicsérd meg a mosolyát a nyakát, ha ez is megy akkor próbálj még célirányosabban jó a popsid vagy a cickód ebben a ruhában. Ha már naponta többször mondod neki hogy milyen jól néz ki, viszel neki sűrűn virágot (hosszúszálú vörös rózsa kispajtás lehetőleg több szál), csoki ha barátok vagytok tudnod kell mit szeret, és nem csak a névnapján akkor már esélyes vagy, ha rákérdez miért kapott ajándékot mikor semmilyen alkalom nincsen akkor mond neki hogy megköszönöd a...... barátságát, vagy hogy jól érzed magad vele vagy hogy olyan gyönyörű és hogy te gyönyörködhetsz benne vagy boldoggá tesz ezeket mindig ahhoz igazítsd mennyire vagy már közel hozzá az elején nem mondhatod hogy boldoggá tesz, egy idő után meg már kötelező ilyeneket mondani. Na most ha közben nem tiltakozik és esetleg rájön mit is akarsz akkor vagy elfogadja és mehet a dolog vagy elutasítja de mivel csak apránként adagolod valőszinűbb hogy nem zavar el a fenébe és nem veszíted el a barátodat, a megmondom neki egyszerre az gyorsabb de jobban sokkolhatja a csajt így veszélyesebb is szerintem. A lényeg ne megdugni akard hanem szeretni, ha tiszteled, szereted, kedves vagy vele, figyelsz rá (akkor is halgasd meg ha hót unalmas dolgokról szövegel órákon át), ha normális csaj akkor meghálálja majd hogy viszont szeret, és öcsém hidd el ha egy nő igazán szeret akkor olyan dolgokban lesz részed hogy a füled ketté fog állni ez tuti. Megéri türelmesnek lenni! Van egy másik módszer ha barátként fontosabb mint szerelemként, maradj a barátja és keress egy másik lányt akit szerelemmel szerethetsz akkor nem lesz gond a barátság, sőt még segíthet is abban hogyan hódítsd meg a másik lányt! Kitartás és bátorság a szerelem az egy tuti valami sok szenvedés de felülmúlhatatlan!

sok sikert!

2010. nov. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

ma 20:07--nek!!

Te aztán tudod hogy kell levenni valakit a lábárol!!

Engem megdumáltál!!

Dugunk???

2010. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!