Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom tovább titkolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom tovább titkolni érzéseimet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon jó barátom, viszont azt hiszem többet érzek, mint barátság. Egy ideig, kb. egy év valahogyan eltitkoltam magamban, de most már nem megy. :(

Hogyan, milyen módon közöljem vele? (egy tervem van, elhívom egyik este sétálni, de nagyon félek..., vagy ami egy (véleményem szerint) nem túl jó módszer, leírok mindent a blogomba. Esetleg írok neki egy levelet.

Tudom, hogy sok mindent kockáztatok, de kérlek titeket, válaszaitokkal próbáljatok segíteni. :((


2010. nov. 14. 18:15
1 2
 11/18 soma1492 ***** válasza:
Ha az utoló válasz nekem szól te lány vagy akkor kérdés biztos hogy dugni akarsz velem? 130 kg ot nyomok én is meg fekve is, a fejemmel töröm a diót. A vasiparban vagyok segédmunkás egy nagydarab marha, mondjuk leginkább shrekre hasonlítok, Még mindig áll az ajámlat, csak mert jó volt a szövegem, kicsit legyél óvatosabb vagy szereted a kalandot? Ha pasi vagy akkor csak mondom hogy jó vastag a cerkám és te leszel a lány még mindig akarod? ha Csak hülyéskedtél akkor feldugom a seggedbe a legnagyobb spájszerem ami 2 méter hosszú és vagy 40 kiló ja és kampós a vége jó? Remélem a kérdezőnek segítettem! Majd írd meg mi történt!
2010. nov. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 soma1492 ***** válasza:
100%
Hali! Kedves kérdező ha a szexelös válasz valóban egy lánytól jött akkor az azt jelenti nem írtam nagy baromságot mert mindegy milyen ocsmány balfék is vagyok már látatlanba dugni akar velem, pedig még a szexről egyetlen szó sem esett (talán nézzetek meg egy másik témakört)! Erről van szó ha meg tudod hódítani a lányok lelkét akkor (bocs lányok nem sértegetni akarok senkit) a testüket már maguktól fogják odaadni vagy magukra fognak rángatni, és ezt kökemény tapasztalat. Ha nem így van akkor az szerintem nem sokat ér mert csak szimpla dugás és kész, na ott a lánnyal kell beszélgetni mert akkor vagy nagyon hatnék volt már vagy neki csak a külső fontos meg hogy van e márkás kocsid lóvéd ilyesmi, ami nem baj mondom nem a lányokat akarom kritizálni mert nekik fontos az hogy te milyen életet tudsz majd biztosítani neki meg a gyerekeinek ez ilyen genetikai bekódolás de még pár évtized és szerintem elmúlik, csak mondjuk erre nem bitos hogy jó hosszabb távon alapozni, mert mi van ha öreg és ráncos leszel és a cerka puha lesz márpedig a kötelet nem lehet tolni vagy nem lesz lóvéd, akkor úgy otthagynak mint a szél mert megszűnik az ok amiért együtt voltak veled. De alapvetően a csajok igénylik azt hogy törődjél velük és figyeljél rájuk és ha ezt szem előtt tartod akkor nyertél midegy hogy nézel ki vagy mennyire vagy gazdag, ha meg nem akkor nem a hozzád való lányt választottad vagy őneki nem jöttél be, szerintem akkor meg kár éveket elkínlódni utánna meg különválni. A jó hír az hogy van még vagy 4 milliárd nő a földön úgyhogy ha kitartó vagy nem leszel egyedül, csak keresgéld a párodat és lesz benne olyan lány akiért akkor is hálaimát fogsz mondani istennek ha tök pogány vagy, érzi azt az ember ha összeillik egy nővel mert akkor minden passzol(na nem az első szex után)! Lényeg hogy ne legyél betojva hanem húzd ki magad és próbálj kedveskedni neki megnevettetni örömet szerezni és akkor szeretni fog, ha nem akkor meg lesz egy jó barátod, veszíthetsz? nem. ha elhajt akkor meg tovább keresheted a hozzád illő lányt és nem vakarózol 2 évig hogy vajon szeret nem szeret. Csak ügyesen!
2010. nov. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Lány vagyok és a válaszom az hogy :NANÁÁÁ!!Hallottál már olyat hogy egy szalmakazal agyonnyomta a kisegeret?Na ugye!!

Nekem mindig is bejöttek a nagy benga állatok,mert azoknak nincsen flusztráltságuk az miatt hogy milyen szükmarkuan bánt velük a természet!!Nézd meg a kisméretű pacákokat!!Minden buliban azok kekeckednek,bennük van a bizonyitási kényszer talán hogy érnek annyit mint egy egész ember!!Aztán sok olyan csökött hogy pö..ből is kicsi lenne!!

Mivel én marós vagyok (csaj létemre)nem zavar ha fizikai munkát végzel!Az viszont igen ha kétméteres pajszert emlegetsz aminek kampós a vége,mivel ilyen nincs,vagy ha ilyet láttál osztálykiránduláson az valami más volt és nem pájszer!!

Irhatsz priviben ha gondolod,de félek hogy kevés lennél nekem és isten merts hogy miattam legyenek kissebségi komplexusaid!Tudod járja mifelénk itt kinn csepelen egy mondás::Gyáva ember az erejével,a buta meg a fa,,,val dicsekszik!!Pussz kis Casanova!!

2010. nov. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hú. A 20:07-es aztán tényleg részletesen leírtad. O_O

Engem is meggyőzött.

15/L

2010. nov. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Olvasd el a következő hozzászólását ,ott elárulja mekkora vadparaszt!! Vagy csak elméleti szakember?? <Ő_Ő>

O

2010. nov. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 soma1492 ***** válasza:
Oké fejet hajtok a lányok előtt igazatok van mindőtöknek nem vagyok erős a f..aszom se nagy a spájszernek se kampós a vége csak olyan mint egy spájszer tényleg egy vadparaszt vagyok és sajnos a tudományom is elméleti azon kívül egy vagány csajra rá sem merek nézni mert esszefosom magam úgy megijedek. Na most remélem ki vagytok elégítve mindannyian! Ha elolvassátok a válaszomat kérek valamit ha lehet nézzetek a tükörbe és gondoljatok arra hogy én látatlanban is imádlak benneteket mert aranyosak vagytok és biztos vagyok benne hogy mindeggyikőtökben megtalálnám azt amit nagyon tudnék szeretni, mert tuti hogy mindőtök szép és kedves és amikor a tükörbe néztek akkor mosolyoglyatok egy kicsit, ha örültetek a bóknak akkor azért ha meg rajtam tudtatok nevetni azért és lehet hogy a mai napon én bókoltam nektek a pasi akivel vagytok meg nem! Én innen nézem a világot, ha ma sikerült pár lánynak egy kis örömet okozni akkor nem keltem fel hiába és tuti jó dolog nagypofájú kisfarkú vadparasztnak lenni kampó nélküli spájszeremmel. Ne haragudjatok és adjatok egy finom puszit a pasitoknak ma az én kedvemért! És légyszi írjátok meg mit gondoltok mert kíváncsi vagyok nagyon! Puszilom mindegyikőtöket hercegnők! :-)
2010. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ha Te alapból ilyen jó fej vagy akkor szerencsés csillagzat alatt születtél!!Te nem akadsz ki semmin?Eltudod képzelni mennyivel kellemesebb lenne a világ ha az ilyen emberek lennének többségben mint Te??Mennyivel élhetőbb lenne ez a kis földgolóbis?Nem régóta irogatok,olvasgatok itt a Gyik-on,de azóta Te vagy a második ember aki miatt érdemes itt lenni.Egyik butább mint a másik és azt hiszik hogy igy anonime az menő,pedig inkább szánalmas!!Örülök hogy találkoztunk ha csak igy virtuálisan is !!60ésF
2010. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 soma1492 ***** válasza:

Hali!

Az utolsónak köszi a fényezést! Szomorú vagyok mert a lányok nem jelentkeztek! Kíványcsi lettem volna kipróbálták-e amit ajánlottam és jól esett-e nekik? A csepeli marós baránőm se írt én meg nem tudok neki prívát üzenetet írni mert vagy nem jelenik meg a válaszánál az üzenet írási lehetőség, vagy banka vagyok és nemtom hogy kell, pedig nagyon kíváncsi lettem volna rá, ha már így beszólt (és bevallom férfiasan amúgy igazat adtam neki nagyobb volt a pofám mint a f...., bocs).Ha erre jártok írjatok! Puszi!

2010. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!