Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket hogy szólít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket hogy szólít le egy idegen fiú utcán vagy buszmegállóba?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Sehogy...olyan beszariak a mai fiúk.
2010. nov. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg tudod mondani mennyi az idő? vagy pl: ez a busz merre megy? Lehet rossz helyre szálltam. Vagy: Meg tudod mondani, ez és ez merre van? Vagy, ha egy buszon mentek, megnézed, hol száll le. Majd leszállsz te is ott és ismét megkérdezed, merre találod? Megmutatná egy darabon, mert biztos eltévedsz. Ilyesmi L/17
2010. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

'szia. pénteken ráérnél egy randira? nagyon szép vagy'

nekem már mondták ezt :'D csak akkor épp buszról szálltunk le...

2010. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kösz
2010. nov. 17. 17:25
 6/10 anonim válasza:
100%
hát nemtom, sztem mai fiúk gyakorlatilag luxusnak tartják hogy valami szépet mondjanak, nálam általában azzal próbálkoznak, hogy lesz egy buli, nincs kedved jönni? vagy összeillenénk, járunk? elég szánalmas, de engem két cuki pillantással le lehet venni a lábamról, persze ha helyes a fiú^^
2010. nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, a lányok is lusták abban, hogy valami kedveset mondjanak a fiúnak. Most nem megszólításra gondoltam.
2010. nov. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mind 2-ben van igazság, mi is lusták vagyunk szépet mondani, de ti lányok is nagyon lusták vagytok akármilyen úgymond "értelmes jelzést adni" hogy érdemes megszólítani, ha egy buszon ránézel egy valóban szép lányra mi az első gondolatod? az hogy biztos van barátja:)
2010. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! nemtudod mikor jön a következő busz?
2010. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a legjobb ha sehogy
2010. nov. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!