Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik a szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a szánalmasabb?

Figyelt kérdés

Melyik a szánalmasabb ?

Aki egész életében vár egy lányra és sose lesz senkije , vagy aki megelégeli a várást és mondjuk elmegy prostihoz ( tesz valamit és nem csak vár a csodára ) ....nemet és kort írjatok kíváncsi vagyok ki mit gondol...


2010. nov. 17. 19:30
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
én nem tartozom azok az emberek közé akik azt mondják , hogy már 14 évesen el kell valakinek veszítenie a szüzességét , sőt én inkább azt mondom , hogy erre az ideális idő a 18-19 éves kor , de aki már 20 fölül is szűz az más cinkes. szerintem mert tényleg a lányok 20 éves korukra már kész nők , ők már nem érik be egy kezdő még szex téren is amatőr sráccal...
2010. nov. 17. 20:31
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Te, ember, neked nagyon elferdült gondolatmeneted van. És mi az, hogy előre tudod, hogy soha nem lesz senkid? Akkor a jövő heti lottószámokat is sorold már fel, légyszi.
2010. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdező!

De vannak olyan nők is, akik szintén nem azok a típusok, akiknek az elsődleges a sex és saját maguk kielégítése.

Persze tényleg gáz, ha a pasi nem tudja kielégíteni a nőt soha, de ott ahol van szeretet is, nem hiszem, hogy ebből olyan nagy gond lenne az elején...

Mivel nem biztos, hogy béna azért valaki, mert még soha nem csinálta...

Ha azért nem csinálta, mert vesztes volt, hát az megint más kérdés. Akkor tényleg ciki. Egyébként szerintem nem az. De ez az én véleményem.

2010. nov. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Vesztes típus alatt azt az egyént értem, aki csak dugni szeretett volna, mindegy kivel, de nem jött össze neki.
2010. nov. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Először is az , hogy az ember valamikor tudja , hogy sose lesz senkije ez azért van mert már megunta a próbálkozást , beletörődött , elfogadta nem sorolom tovább a szinonimákat .

A lényeg , hogy ha be is jön egy lánynak és a lány le is adja neki a jelet a csávó vagy nem veszi észre vagy már nem is akarja észrevenni , vagy már nem érdekli mert nem hiszi el ,hogy tényleg tettszik a lánynak .

A másik az , hogy ki számít vesztesnek ?? Ez relatív , van aki szerint pl egy 14 éves srác is vesztes mert az a valaki 13 évesen veszítette el a szüzességét .

Valaki szerint meg egy 30 éves szűz srác sem vesztes mert stb stb stb....Nem írom le szóval értitek...XD

2010. nov. 17. 20:52
 16/28 anonim ***** válasza:

Jaj már!

Mi ez a pesszimista hozzáállás???

Aki nem hisz többet abban, hogy lehet sex az vagy boldog lesz nélküle és nem foglalkozik a sexel vagy elkeseredésében kinyírja magát, nem?

2010. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Szerintem nem lehet NEM foglalkozni a dologgal aki aztm ondja , hogy ő boldog sex nélkül is az hazudik vagy nem fogja fel ésszel , hogy mit mond...
2010. nov. 17. 21:00
 18/28 anonim ***** válasza:

Vagy még soha nem sexelt:P

De ez most már nagyon bonyolult kérdés és nehéz rajta vitatkozni...

Itt figyelembe kellene venni az egyén környezetét, életét, világnézetét, múltját, vallását, gondolkodását stb...

Mit gondol az életről, a halálról, a boldogságról, mik a céljai stb...

Szóval nehéz lenne egyértelműen általánosítani. De szerintem nem is kell.

2010. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
nem is ez volt a kérdés ez csak egy kis kitekintés volt a nagyvilágba...XD
2010. nov. 17. 21:06
 20/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! És arra nem gondoltál, hogy mi lesz akkor, ha az illető rosszul gondolja, elmegy prostihoz, aztán mégiscsak lesz valakije?

Akkor majd mondhatja neki azt, hogy őneki ugyan barátnője még nem volt, de prosinál már gyakorolt eleget? Vagy mi? Azon nyomban otthagyná a csaj, míg ha pl szűz, és ez derül ki mondjuk 1 hónap után, akkor ez jóval kevésbé esélyes.

2010. nov. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!