Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik a szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a szánalmasabb?

Figyelt kérdés

Melyik a szánalmasabb ?

Aki egész életében vár egy lányra és sose lesz senkije , vagy aki megelégeli a várást és mondjuk elmegy prostihoz ( tesz valamit és nem csak vár a csodára ) ....nemet és kort írjatok kíváncsi vagyok ki mit gondol...


2010. nov. 17. 19:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Ja igen, 21 éves szűz srác voltam 21:42-kor.

Volt már barátnőm, csak nem jött össsze vele. Pedig sokáig azt gondoltam már egy barátnő is lehetetlen számomra, aztán mégse.

Ugyanez a következőre is vonatkozik, csak remélem az tovább fog tartani és lesz benne szex is. Ha pár hét után megmondom neki, mi a helyzet, és otthagy, akkor azt hiszem az inkább az ő részéről bunkóság, és soha nem is akart engem.

2010. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Az a szánalmas, aki szerint egy prostinál szerzett tapasztalat ér valamit a szeretkezésben. A gondolatmenetedet tovább gondolva van egy élekor, mikor minden szűznek prostihoz kell mennie.

Ha nem bírok többet várni arra lányra, akkor keresek egy másikat.

Ha fentiek miatt mész/mentél prostihoz, akkor szánalmas vagy.


34F

2010. nov. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Utolsóval abszolút egyetértek!

Nem akarlak bántani kérdező, de nem lehet csak a sexben gondolkodni...Nem csak arról szól a világ, hogy ki tud jobban dugni vagy ki mikor dugott és mennyit...

És ezt nem azért mondom, mert szerintem nem fontos a sex...Egyébként én a szeretkezést többre tartom, mint a dugást...Annak akinek meg nem tetszik, hogy valaki szűz, az csak dugni akar egy jót és ítélkezik mások felett.

Szerintem nem férfias a kupiban elveszíteni...

Az meg kit érdekel, ha valaki már elveszítette, mert volt egy párja...Örüljön neki, ha jó volt!

2010. nov. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Érdekes teoriák , mindenki másképp gondolja . Azért örülök , hogy normális válaszok jöttek
2010. nov. 18. 09:01
 25/28 A kérdező kommentje:

De figyeljetek már , tudom , hogy nem a sexen van a hangsúly de ha már úgyse lesz soha a büdös életbe akkor mit csináljak , ?

Kénytelen leszek legalább sexet venni ha már mást úgyse tudok csinálni ...

2010. nov. 18. 11:20
 26/28 anonim ***** válasza:

Ahaaa, jól van, ezt megértem.

De attól még nem kell elítélni meg cikinek gondolni valakit azért, mert nem ugyanúgy gondolkodik, mint te.

Joga van mindenkinek dönteni, hogy mit akar, és mit kezd a saját testével.


A 21 éves szűz srác.

2010. nov. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Hát, ha csak dugni szeretnél és nem látsz más utat, akkor csináld! De csak akkor, ha utána nem fogod megbánni, soha!

Lehet miután öleltél egy nőt, könyebb lesz az életben mással... De ha nem akarod, csak jobban fogsz ártani magadnak...

2010. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
nem ítélek el senkit azért mert nem úgy gondolkodik mint én ... amúgy én is abban gondolkodok , hogy lehet utánna megnő az önbizalmam...
2010. nov. 18. 15:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!