Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek melyik a szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a szánalmasabb?

Figyelt kérdés

Melyik a szánalmasabb ?

Aki egész életében vár egy lányra és sose lesz senkije , vagy aki megelégeli a várást és mondjuk elmegy prostihoz ( tesz valamit és nem csak vár a csodára ) ....nemet és kort írjatok kíváncsi vagyok ki mit gondol...


2010. nov. 17. 19:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

Mindkettő szánalmas! Az utolsó okosabb, ha csak dugni szeretne. Ha nem csak dugni, akkor idióta is!

20/F

2010. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Az első ember akkor egyáltalán nem szánalmas, ha a szeretetre vár és nem tartja magát emiatt vesztesnek.

2010. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Na várjál, a kettő azért eléggé különbözik. Én azt értem ki a másodikból, hogy a kapcsolatbóla dugáson van a lényeg, az elsőből pedig azt, hogy a szereteten.
2010. nov. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

én ha pasi lennék sose mennék el prostihoz, megvárnám amíg találok egy lányt akit szerethetek + viszont szeret


L/20

2010. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Én meg pasi vagyok és 21, én se mennék el soha prostihoz, pedig szűz vagyok. De nekem nem az kell, hanem hogy valakivel szeressük egymást, aztán a többi majd jön magától.
2010. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

Az elsőben mi szánalmas? Inkább tragikus

Fizetni a szexért, na az elég szánalmas...

2010. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

19:49


Az egy dolog hogy 21 évesen szűz vagy, csak az ilyen meg is látszik az emberen...

Olyan nem fordulhatott volna elő hogy én 21 évesen még szűz lettem volna, mert rég elmentem volna már prostihoz.

Ilyen idős korára az embernek már nem ártana ezt-azt tudni, de nálad még mindig nem indultak be a hormonok, és lököd ezt a szeretet dumát.

Nagyobb társaságban ne hangoztasd hogy még szűz vagy, mert ilyen idős korban már kezd ciki lenni.

2010. nov. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Na figyeljetek úgy értem , hogy aki úgy vár egy lányra , hogy sose volt senkije és még szűz is és tudja , hogy sose lesz senkije de csak vár és nem tesz semmit .A másik aki elmegy prostihoz az is így kezdi de ő eljut arra a szintre mikor már lege van és nem akar többet várni a csodára és ha szeretetet nem is de legalább szexet tud venni . Szerintem a prostizós ennyiből okosabb . Ha ezt nem csinálná akkor még csak szexelni se szexelhetne ...Aki meg nem megy el az meg úgy fog meghalni , hogy még csak nem is szexelt...Örülök , hogy végre értelmes válaszok érkeznek erre a filozófikus kérdésre...
2010. nov. 17. 20:17
 9/28 anonim ***** válasza:

Ha valaki prostihoz megy, mert csak úgy tud nőt kapni az szánalmas! Az is szánalmas, aki dugni szeretne valakivel, de nem jön neki össze és vár!

Az viszont nem szánalmas, aki szeretetre vár és igen, vannak még ilyen emberek! Őket én inkább tisztelem! ami nem jelenti azt, hogy baj, ha valakinek van valakije! Ha szeretik egymást, őket is tisztelem!


"Ilyen idős korára az embernek már nem ártana ezt-azt tudni"

Igaz, hogy gyakorlat teszi a mestert, de a fontosabb dolgokat meg lehet tudni a kupin kívül is! És miért ne menne egy idősebb embernek, ha egy kicsinek ment?


"de nálad még mindig nem indultak be a hormonok, és lököd ezt a szeretet dumát."

Nem hiszem, hogy itt a hormonokról lenne szó.


"Nagyobb társaságban ne hangoztasd hogy még szűz vagy, mert ilyen idős korban már kezd ciki lenni."

Olyan társaság nem kell, mert ott csak cikizős hülyék vannak és nem barátok:)

2010. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

20:07


igazad van teljesen egyet értek a gondolatviteleddel...

2010. nov. 17. 20:21
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!