Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kéne egy két vélemény, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne egy két vélemény, ti mit tennétek? (infó lejjebb)

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány akivel kb. egy hónapja ismerkedtem egy haveri összejövetelen (haverom volt oszt. társa). Egész este jól elvoltunk, majd este együtt is aludtunk. Teljesen belezúgtam, és az aznapi viselkedéséből azt hittem ő is belém, de azért nem akartam elsietni a dolgot, szal nem szóltam neki. Következő naptól kezdve levelezni meg MSN beszélgetni kezdtünk, majd kb egy 7re rá megbeszéltük, elmegyünk 2en bulizni. Így is lett, megint jól éreztük magunkat egymással, viszont az este folyamán én kicsit többet ittam kelleténél és bevallottam neki, h szeretem. Kiderült, h kicsit rosszul ítéltem meg a helyzetet és elsiettem a dolgot, mert azt mondta, h ő is kedvel engem és jól érzi magát velem, de ahhoz, h eldöntse szeret-e több időre van szüksége. Ennek ellenére mondta, h tudomásul vette hogyan érzek, és ezentúl is szívesen talákozna velem.

Pár nappal utána meg is beszéltük, h megnézünk egy filmet náluk. És itt jönne jól pár vélemény: átmentem hozzá, viszont amikor találkoztunk úgymond elég hidegen fogadott (kb mint egy ismerőst), mintha az eddigiek meg se történtek volna. Ez engem eléggé megzavart és úgymond csak "néztük" a filmet de semmi nem történt. Tudom, h nekem kellene kezdeményeznem, de nemigazán vágtam, h hogyan. Átfutott az agyamon, h odabújok hozzá és megkérdezem h így nem kényelmesebb-e vagy ilyesmi, de egyből beugrott, h elég gáz lesz h ez ha nemmel válaszol vagy látom rajta h furcsállja a dolgot. Persze tudom, h erre kevés az esély, de ott valahogy nem tudtam rászánni magam. Utána kérdeztem, h nincs-e kedve sétálni egyet, és mondta h mehetünk. Beszélgettünk, de ugyanaz volt a helyzet, kicsit idegenkedve viselkedett, semmi olyan mint anno az első találkozáskor vagy az utóbbi bulin.

Sejtem, h az ilyesztette meg, h elmondtam neki ilyen hamar, h szeretem, viszont most nemigazán tudom, h hogyan kerüljek hozzá közelebb a következő filmnézéskor, eléggé tartok az "elutásítástól" meg az olyan kínos helyzettől amiről írtam.


Ti mit tennétek?


A válaszokat előre is köszönöm.


16/F


2010. nov. 18. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:

hat vigyáznod kellet volna,hogy ne siesd el...mert az már nem izgi a csajoknak ha tudják,hogy van valaki aki beléjük van zúgva és bármit megtenne értük,ez az én személyes tapasztalatom,ha látják h érdeklődsz utána de nem vagy úgy oda érte az jobban be szokott jönni'

amit tehetsz hívd el újra valahova és próbálj meg közeledni hozzá,mondjuk ahogy sétáltok karold át a nyakát ha ö is átkarol akkor nyert ügyed van,a legrosszabb ami történhet,hogy elhúzódik ....de az is jobb minthogy bizonytalankodj h mit is akar valójában

21f

2010. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbálj lazán, haverként viselkedni, hátha ő is felenged.
2010. nov. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem ebből lesz valami:) csak egyelőre ismerkedjetek meg ez a legjobb amit tehetsz legyél társ a bajba csak ügyesen
2010. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17/L
2010. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Thx a válaszokat.


Igen, utólag rájöttem, h nagyon elsiettem a dolgot, csak akkor részegen nem gondolkodtam, sajnos.

2010. nov. 19. 14:12
 6/7 anonim ***** válasza:
ne nyomulj már ennyire mert ez nagyon kiábrándító tud lenni :S nyilván ő is akar tőled valamit de megmondta hogy több idő kell neki hogy kialakuljon érzelem (ami tök természetes). ha nem jönnél be neki nem hívott volna fel magához meg nem találkozna veled de azért ne mássz rá rögtön.
2010. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ze egy normális reakció volt tőle.Kedvel,de még nem meri kockáztatni ez a jó barátságot egy bizonytalan szerelemér.Azért lett visszafogott mert nem akarja h. félreértsd.Szerintem maradj laza és csak barát.Mivel tudja, h.te többet érzel iránta, ezért ő majd fog lépni, vagy ad egy biztos jelet arra, h.ő mit akar.A lányok amúgy sokszor tesznek olyat ami arra utalhat h. többet akar,miközben csak elengedi magát.Pl. ha én egy fúra rádőlök pl. filmnézés közben,az még nem jelenti azt h járni akarok vele, sőt akár a combjára is tehetem a kezem,(persze csak rácsapni, vagy rátámaszkodni)ettől még barátként nézek rá,de ha már akarnék valamit akkor hosszasan nézném, mosolyognék, akár megcsókolnám, vagy simogatnám a lábát stb.

Szóval a lányok kiszámíthatatlanok,mert küldhet feléd téves jelet,de ha ő akar valamit azt tutira tudni fogo, ha még csak talán,akkor még ne tegyél semmit.

2010. nov. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!