Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi előtt normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi előtt normális ezen problémáznom?

Figyelt kérdés

Ma este randizom egy fiúval. Már találkoztunk személyesen is, msn-en sokat beszélgettünk, szóval nem vakrandi lesz.

Attól félek meg görcsölök, hogy mi van, ha a randin rájön, hogy mégsem tetszem neki? Ilyen megtörténhet? Vagy ha elhívott akkor már nyert ügyem van?


köszönöm a válaszokat! 19l


2010. nov. 19. 07:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha ő hívott el ne parázz!:)
2010. nov. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez telljesen normális dolog.Én is nagyon félnék.

Én valószínüleg tartom,hogy ha eddig bejöttél neki,és most is ugyanúgy fogsz viselkedni ahogy eddig,akkor nem hinném,hogy hirtelen meggondolná magát.Ez az én véleményem.Az,hogy elhívot,egy nagyon biztos pont,hisz azért hívott el mert úgy érezte,van köztetek vonzalom.Egy jó tanács:Add önmagad és ne idegeskedj mert ezzel akár az ellenkezőjét is elérheted annak amit szeretnél.

2010. nov. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 199303 ***** válasza:

szerintem tecel neki ha már találkoztatok élöbe és igy is elhivot randira:) sok sikert:)

17/L

2010. nov. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*elhívott
2010. nov. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
huh köszönöm :)
2010. nov. 19. 07:49
 6/12 anonim ***** válasza:

Összejöttem már lánnyal úgy (régen), hogy képet sem láttam róla. Mostanában viszont minden randim csalódás volt. Egyik lánynak a megjelenése nem tetszett, a másik csak gyűjtötte a randi-skalpokat...

Semmit nem jelent, hogy chat-en, mail-ben mennyire megértitek egymást és az sem számít, hogy a fényképed alapján tetszel neki. A netes ismerkedésnél nem helyettesíti az első randit.

Lehet, hogy nem tetszel neki. Lehet, hogy nem tetszik neked.

A problémát inkább abban látom, hogy ha nem igazán tetszel neki, akkor fel akar szedni. Ebben a korban ez lazán megtörténhet.

2010. nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen. megtörténhet hogy élbőben egyikőtök sem olyan mint msn-en keresztül.

A "nyert ügy" sok-sok randi után se biztos főleg a ti korotokban :)

2010. nov. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez az "Attól még,hogy msn-en megtetszettetek egymásnak,a valóságban nem biztos,hogy ugyanígy lesz" dologgal csak annyi a bibi,hogy mivel már találkoztak élőben,ezért már tudják,hogy hogy viselkednének egymás előtt.Capisce?
2010. nov. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Nem vennék be mérget arra hogy attól hogy találkoztak személyesen ismerik is egymást
2010. nov. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is pont ugyanezeken parázik.
2010. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!