Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok normális hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok normális hogy egy ugymond randi után kapok egy elég hosszú csókot a pasimtól és még csak 13 vagyok?

Figyelt kérdés
mert elmentem a 14 éves barátommal a moziba egy jó filmet megnéztünk haza kisért és adott egy elég hosszú 3-4 perces csókot
2009. jún. 26. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális. A barátodban tombolnak a hormonok
2009. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális miért ne lenne az???fiatal vagy még ennél több még ne legyen
2009. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez nem baj. Én 14 évesen csókolóztam először, nem sokkal később, mint Te. De ha Te ezt még korainak érzed, vagy nem akarod, akkor ennek nyugodtan hangot adhatsz, vagy jelekkel kifejezheted, pl. abbahagyod a csókot, amit túl hosszúnak találsz, stb. A lényeg, hogy ne menj bele olyanba, amibe nem szeretnél, nyugodtan szólj, ha valami nem tetszik! - és egy jó darabig még ne menjetek a csóknál tovább! De ha Te is élvezed a csókolózást, akkor csak nyugodtan! :)
2009. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szia én is 13 évesen csókolóztam először és nagyon jó wolt szerintem teljesen mormális
2009. jún. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!