Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedtek interneten?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtek interneten? Pát is találtatok már a net segítségével?

Figyelt kérdés
Hogy csináltátok? Melyik oldalon találkoztatok? Te vagy a partnered tette meg az első lépést? E-mailt írt/ál?
2010. nov. 19. 09:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Igen, az értelmes mondatok... Egy csomó fiú írt olyan szövegekkel, hogy "Mizu?" vagy "Na, hogy vagy?" És aztán ők voltak megsértődve, hogy nem válaszoltam vissza.
2010. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
én a myvip randin ismertem meg a szerelmemet.ő kezdeményezett.írt egy rövidke levelet h tetszem neki,és szivesen megismerne,és hozzáférést kért a myvip adatlapomhoz.megadtam neki a hozzáférést,bejelölt ismerősnek,felvett msn-re,és azóta szerelem van köztünk.én sikerrel jártam.:)
2010. nov. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

*párt /bocsi/

Kérlek írjátok oda hozzászólásotokhoz, hogy fiú vagy lány vagy-e? Köszi!

2010. nov. 19. 11:25
 14/27 anonim ***** válasza:
Azt még hozzá kell tennem, hogy hiába az "értelmes mondatok", meg hiába írja oda, hogy írjatok bátran. A lányok úgy gondolják, hogy ha nem tetszel, akkor az a megfelelő viselkedés, hogy nem válaszolnak. Éppen ezért kénytelen voltam feladni azt az elvet, hogy egyszerre csak egy lánnyal levelezek. Ki lehet ettől égni, ezért most pihentetem ezt a dolgot és "offline" keresek.
2010. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én myvip randi által jöttem össze a barátommal..

Ő jelölte be,hogy "Tetszik" és hozzá férést kért az adatlapomhoz.. nálam szerelem volt első látásra.. utána felvettem msnre... 3 hétig msnezgettünk, 3.napon meg elkérte a számom és igy ment 3 hétig.. msn+teló..

amikor megkapta a jogsiját másnap jött is hozzám:)

Azóta 4 hónapja vagyunk együtt!

Óvatosnak kell lenni és látjátok vannak"csodák"!:)

Én: 15/L Barátom: 18/F

2010. nov. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: Az a csoda, hogy mekkora egy álszent barom vagy :)
2010. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
ismerősöm hónapokon át többször is próbálkozott baráti körben egy lánynál,de a lány még nem kész a kapcsolatra, jól el vannak barátként, de pár hete szerelmet vallott a fiú ,majd pár napra rá már egy netes ismerősének írta kihogy mennyire szereti, most ez mi?tinik még az igaz
2010. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Tiniknél más. Ott egy hónapos kapcsolat már örök szerelem...
2010. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
13:52 Csak duma volt, h a lány nem kész a kapcsolatra, ez azt jelenti női nyelven, h "nem kellesz, mert csúnya vagy". Ezek után érthető, ha a fiú másik lánynál próbálkozott.
2010. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Utolsó: Az a csoda, hogy mekkora egy álszent barom vagy :)


Ezt meg mi a f*sznak irtad nekem? Már ne is haragudj..:@

2010. nov. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!