Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak a komoly intelligen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

StephanieXx kérdése:

Hol vannak a komoly intelligens, fiúk (férfiak)?

Figyelt kérdés
Hm...konkrétum...komoly fiúkat "keresnék"...és nagy tévedés,hogy a "könyvtárban"vannak,már 3 éve szinte hetente 1* ott vagyok és eddig még nem láttam "fiút"Szeretnék érdeklödni, hogy hol lehet ismerkedni (normális/komoly/fiúkkal? Discoban, és interneten nem szeretnék. Nem vagyok befásult, csak komolyabb mint a mai fiatalk lányok többsége, és nem érdekelnek a "bulozós fiúk"Nem vagyok csúnya, de a fiúk azt szokták mondani, hogy "fura" ennek részben örülök, hogy nem vagyok átlagos. Pl 2 hét után legyen az első csók. Ha nem is két hét. De ne azonnal
2009. júl. 19. 16:21
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
82%

én a neten találtam, de teljesen véletlenül (nem kerestem), és hihetetlenül nagy szerencsém volt.

már három éve együtt vagyunk.

viszont előtte..nem nagyon láttam egy értelmes srácot én sem. :(

2009. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
62%
Úgyvélem az vagyok.Azaz itt vagyok.
2009. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
21%

Jah látjuk hogy az vagy te aberált kuki nem itt kell csajozni... bujjál vissza anyádba:D és nevelkedj még egy kicsit te gyökérxD



Amúgy az inteligens férfiak most pont alszanak:D:D:D

2009. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

:DKÖszönöm...de nem pasit keresek..vagyis itt nem...

Szerintem is alszanak...éjjel-nappal:D

2009. júl. 19. 16:37
 5/50 anonim ***** válasza:
68%

Kicsit magamra ismertem a leírtakban. Amúgy én is szoktam járni moziba, strandra, vásárolni, meg ilyen helyekre. Nem lehet behatárolni, hogy hol vannak intelligens fiúk.

Amúgy bennem meg az a kérdés motoszkál, hogy hol vannak a komoly lányok. :D 15/f

2009. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
76%

Otthon.. Mivel komoly nőket keresnének, de nem találnak és így eljárni sincs sok értelme, ezért otthon.

Legalábbis én ritkán járok el bármerre is. Munka után örülök, hogy élek és pihenhetek hétvégén. Nameg óvodába minek járjak? :)

2009. júl. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
:)Egyszer voltam discoban(már sajnálom)és odajött hozzám egy "fiatalember"hogy hazavisz...!Köszönöm szépen..de engem ne nézzen ***,a strand nem rossz,de nem szeretm ha néznek...és hááát fűrdőruhában nehéz elkerülni:)
2009. júl. 19. 16:58
 8/50 A kérdező kommentje:

16:55-ös...ovódába??:D

Minek is?hihi...Ha csak nem vagy pedofil,vagy apuka ne menj az ovóda közelébe.mert állampolgársági kötelezettségem lenne feljelenteni Téged:D

2009. júl. 19. 17:01
 9/50 hnle ***** válasza:
Szerintem otthon vannak... a disco a legrossabb hely az ismerkedére, múltkor voltam 1-en hátha lesz egy normális lány... csak a részeg r*bancok voltak :\ inkább húztam haza :D
2009. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

:DNos többen irtátok,hogy "otthon "vannak..hm...ebben az estetben..irányítóutca és házszámot kérek:D

---------------------------------------------------------Köszönöm szépen az kommentárokat amit eddig irtatok=)

2009. júl. 19. 17:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!