Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az amin egy fiunak meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amin egy fiunak meg akad a szeme/ vonzza? Ergo, mivel tudom felhívni magamra a figyelmet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a tag?
2010. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha odamész ahoz, aki tetszik, és beszélgetsz vele, esetleg utalsz a szimpátiára. Higgy nekem, legtutibb módszer!
2010. nov. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

tizenöt...:)

xD

2010. nov. 20. 18:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Lássuk csak 15 éves csávó. Hát, mell?
2010. nov. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szted??:D

mellre biztos.egy kicsit mélyebb dekoltázsú ruha.de azért ne dobd ki teljesen a csecsed,mert az gáz:D

17/L

2010. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne csinálj semmit..


Van egy csaja suliban, aki senkinek sem kell, és "igen", az, és egyszerűen bűn ronda


Ott riszálja a seggét nekem, meg ilyent kérdezett tőlem egyszer, tényleg lapos a seggem?


Meg mindig mellém akar ülni, mint ha társak lennék vagy, mi, egyszer nagyon bunkó voltam vele, mondjam neki, "ne üljél ide", mert nagyon idegesítő, és tök gáz meg szégyen.. egő.. hogy egy csaj kelletti magát.

2010. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ha más vagy mint a többi lány. Ha te nem ülsz bele minden fiú ölébe, ha elérhetetlen vagy, titokzatos. Nem mindig a külső dominál. Ha nem mutatsz magadból meg rögtön mindent, hanem apránként, mindig van olyan ami különleges és még nem tudják, akkor felkelted az érdeklődést. Mert titokzatos leszel egy vagy több fiú számára is.

l/16

2010. nov. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

1-2 apró dologgal :D pl : máshogy hordod a hajad, vagy téeg egy kicsitt kivágottabb felsőbe eszel. de ne feledd mindig magadat add!és ne rázd senki kedvééért a háccsód ha a fiu nem figyel fel rád. biztos vak. :D


15/L

2010. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

1-2 apró dologgal :D pl : máshogy hordod a hajad, vagy télleg egy kicsitt kivágottabb felsőbe leszel. de ne feledd mindig magadat add!és ne rázd senki kedvééért a háccsód ha a fiu nem figyel fel rád. biztos vak. :D



bocsiiiii sok lett a hiba :S

2010. nov. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!