Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy tudnám felhívni magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik, azt hiszem, én is tetszem neki. Néha bekavar egy pár csajszi, én meg eleinte megijedek, aztán látom, hogy nem is néznek ki jól, meg minden, és nem foglalkozik annyit velük... De mégis: hogy tudnám magamra hívni a figyelmét? Mert az a baj, hogy nem járunk egy suliba, meg nem lakunk egy helyen, csak mindig megyünk nyáron egy táborba, és az ottaniakkal találkozunk mostanában 2 havonta... szóval ritkán látom, sajna :s

Köszi a válaszokat előre is.:)


2010. dec. 24. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Villants cicit.


Viccet félretéve, stíröld kicsit, nézegesd, majd amikor rád néz, mosolyogj egyet :-)

2010. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

"rádnéz, mosolyogj egyet" - ez aranyos :)

ha ennyivel fel is hívod magadra a figyelmet, még nem biztos hogy megtetszel neki! hát sztem vald be neki hogy tetszik, (ebből lehet kiindulni) és ha te is biztosan tetszel neki akkor márcsak meg kell próbálni randizni stb. estleg neked kezdeményezni! Remélem tudtam segíteni. Boldog Karácsonyt! :)

16/f

2010. dec. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát lehet, hogy ezt kellene, csak nincs bátorságom hozzá... meg az a baj, hogy nemtom, h ő mit érez, mert élőben mindig nagyon kedves, jófej, és sokat beszél velem, de gépnél meg néha úgy érzem, h untatom, pedig sztem(meg mások szerint is) tök jó humorom van, meg minden... ez a gond, és nemtom, miért... ha ezt írja: -.-, az azt jelenti, h "Istenem, de bolond vagy, mennyé' már..." ?? bocs, ha hosszú voltam...:$
2010. dec. 25. 00:32
 4/13 A kérdező kommentje:
ja és köszi a választ és boldog karit!!! :))
2010. dec. 25. 00:33
 5/13 anonim ***** válasza:

szívesen :)


Most jutott eszembe h valamit nem írtam meg. Az pedig az hogy tavaly nyáron én is egy táborban ismerkedtem meg egy lánnyal, tetszett, fogalmam sem volt hogy én bejövök-e neki. Utána nem találkoztunk csak leveleztünk, mint barátok. - Eléggé messze laktunk egymástól.

És egyszer csak szerelmet vallott. Ő!! Végig tetszettem neki a táborban, és már nem bírta, én ugye nem mertem lépni és hát bevallotta. Utána már én is ugyanígy tettem és össze tudtunk jönni :)

Lehet ő is abban a helyzetben van mint én.

2010. dec. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

ez tök jó:)

várok még válaszokat! :))

2010. dec. 26. 20:10
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
csapdki a csöcsöd gyerünk !!!
2010. dec. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
a figyelemfelhívást nem így értettem... -.-
2010. dec. 27. 18:27
 9/13 sajtfasz válasza:
Dugj egy kaktuszt a seggébe és amikor belép a szobába, szó nélkül lődd arcon a kaktusszal.Nálam bevált.
2010. dec. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 sajtfasz válasza:
Mármint a kaktusz a te seggedben legyen.Fordított esetben nem mindig működik.
2010. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!