Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom felhívni magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom felhívni magamra egy srác figyelmét a hétvégi buliban?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtem heti néhány napot hostesskedni egy helyen, ahol igazából elég szabad vagyok, így unalmamban - ha épp nincs dolgom -, gyakran kiállok az üzlet elé. Pont szemközt van egy kis étterem-bár, ahol a pultban feltűnt egy ideje a helyes pincérfiú...

Ahogy észrevettem, már ő is kiszúrt engem és néha figyel. Persze lehet, hogy csak bemagyarázom magamnak, mert akarom, hogy így legyen, de talán ő is érdeklődik egy kicsit irántam.


Szombaton bulizni megyünk a barátnőimmel, pont a bár mellé... illetve tervezem, hogy beülünk oda. Ő dolgozik hajnali egyig, tehát biztos összeakadunk, de mit tegyek, hogy felhívjam magamra a figyelmét? Utána oda megy bulizni, ahova mi (ja, azé információforrásaim megvannak :D ) Ha le sem sz*r, akkor ne is reménykedjek?


Szerintetek? Rég éreztem magam álmodozó tinilánynak ;)


19/l


2011. jún. 19. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Adj neki egy szendvicset. Ha férfinak enni adsz sosem felejti el.
2011. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kissé komolyabb válaszokat, ha kérhetem ;)
2011. jún. 19. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:

szerintem a legjobb ötlet az első

én is ilyenre gondoltam

amiket reklámozol, adj neki egyet, mosolyogj rá, ne szólj egy szót sem és hagyd ott!


utána ő jön ;)

2011. jún. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

de mélyen nézz a szemébe és ki ne nyisd a szád!

légy a végzet asszonya, a kiszámíthatatlan, a titokzatos :)

2011. jún. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos olyan messze nem mehetek, ráadásul nem kínálgatok, én amolyan segítő-hosstess vagyok. Köszönök az üzletbe lépőknek, elirányítom őket, tanácsokat adok - szóval ez nem jön össze :(
2011. jún. 19. 18:27
 6/10 anonim ***** válasza:

A szendvicses válasz tök komoly. Meló után van, majd leesik a feje, biztos éhes, stb. Te elöveszed a szendvicsed, ráadásul hogy hogy nem egy meg is marad feleslegben, ezt átnyújtod neki már be is loptad magad a szívébe.

Ezek után nem fogod tudni lerázni a csókát.

2011. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, csak elsőre nem értettem a szendvicses- dolog lényegét, azóta leesett :) Csak ugye mint mondtam, nem kínálgatok :(
2011. jún. 19. 18:49
 8/10 Ottesz ***** válasza:
Az elsőnek sztem igaza volt :D A kajás dolog mindíg beválik, nálam legalább is tutira. 19F
2011. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát én tutira elbájolna egy lány, ha hirtelen elémállna, és egy pillanatra felhúzná a felsőjét, és kivillantaná a cicijét.


F21

2011. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keverj le neki egy nagyot, akkor biztos soha nem fog elfelejteni...
2011. jún. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!