Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet hozzászokni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet hozzászokni a fiúkhoz?

Figyelt kérdés
Nekem még mindig nem ugyanolyan ha lánnyal beszélek, mint fiúval, szóval zavarba jövök, elpirulok, nem tudok a szemükba nézni, stb... 18/L
2010. nov. 21. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Kérdésedben benne van a válasz is:megkell szokni

A megszokás azt jelenti, hogy valamit ismételten csinálunk addig, ameddig természetessé válik

Nincs ennél egyszerűbb,csak ne akarj valami mágikus pirulákat vagy titkos tuti tippeket,mert az egyetlen amit tenned kell az az, hogy szokd meg őket úgy,hogy minnél több időt töltesz velük

Egy ídő után természetes lesz,meglátod

2010. nov. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez valami nevelési hiba lehet. Nehéz lesz ezt kezelned.
2010. nov. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

van egy ötletem ,

én fiú vagyok és ugyanez a hibám csak én a lányoknál vagyok zavarban .

esetleg segítehetnénk egymáson beszélgetnénk kicsit te hozzászoknál a fiúkhoz én meg a lányokhoz .. elérhetőségem

farag012@freemail.hu ha érdekel a dolog írj és akkor megbeszéljük ...

2010. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja 19 éves fiu vagyok
2010. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen mindegy, hogy milyen neművel, milyen időssel beszélek. Sosem vagyok zavarban. Kivéve, ha megtetszik egy lány. Akkor nem ismerek magamra. De nincs ezzel semmi gond. Ha a másik fél látja, hogy zavarban vagyok, akkor már tudja is, hogy komolyan gondolom.

Legyél csak zavarban, másnap meg nevess magadon!

2010. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!