Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha kedves, rendes, szerény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kedves, rendes, szerény, jó fiú vagyok akkor gyakorlatilag egy unalmas pasi vagyok a nők számára?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 16:46
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Egyaltalan nem biztos...ha te ien vagy,akkor valoszinuleg ilyen partnert fogsz keresni magadnak...:D...egyaltalan nem vagy unalmas,van aki pont ilyen pasira vagyik....
2009. jan. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

:) Biztos lehetsz benne, hogy NEM! Bár nem vagyunk egyformák, lehet, hogy valakinek igen! Ha esetleg a lány ezért szakítana Veled, akkor maradjunk annyiban, hogy még buta, és nem éri fel ésszel, hogy mi az igazán fontos egy kapcsolatban! És ha ez így van, meg is érdemli a sorsát, ha valami agresszív, szemét férfi kellene Neki helyetted! Hidd el,előbb-utóbb úgyis megtalálod azt a lányt, akinek pont Rád van szüksége! Senki kedvéért se változz meg, mindenki szeressen olyannak, amilyen vagy!!

Sok sikert, remélem segítettem!

2009. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%
A legtöbb jócsaj számára igen.
2009. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

Az utolsó válaszolónak: ez nem igaz!!! Ajó csajoknak is van lelkük és vágynak a törődésre, szeretetre..stb. és meg is tudják becsülni!!

DE!

A jó csaj nem összetévesztendő a szőke, rózsaszín cukormázas, szilikon-alapanyagú, anyagias Barbie-val!!!!!


Köszi:

"Egy jó csaj"

2009. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én is ebbe a kategóriába sorolnám magam, de eddig még nem vettem észre, hogy unalmas lennék.

(3,5 év kapcsolat elsőre, most meg már 1,5 a következővel, és szerintem elég jó csaj mindkettő ;) )

2009. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem! Vannak uilyenek lányban is. Ők tudják értékelni az ilyet biztosan! Ne keseredj el, ha olyan lányra akarsz, akinek emiatt nem kellesz. Bizonyára találsz olyat, aki pont ezt szereti!
2009. jan. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
miért énis ilyen vagyok és engem szeretnek a csajok (már amennyire me 12 vok:D) jó némeiknek nem teccek me ien vagyok de mindenkinek más az izlése:D amugy is ha kedves vagy akkor nem vagy kőbunkó a lányokkal azt pedig mindeggyik lány birja ameik nem az nagyon elfuserált példány lehet:) ha szerény vagy az is jó csak legyen mellete önbizalmad abból sok kell ám és ha jó fiú vagy háát az a legnagyobb gond mert azt nem igazán csipik a jobb csajok de lehet szerencséd meg ha van önbizalmad akkor az pótolja ezt :D
2009. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
*akadsz
2009. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddig válaszokat.:-)
2009. jan. 13. 17:20
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is olyan vagyok mint te, és eddig bizony pont azt vettem észre, hogy unalmas vagyok a lányoknak. Mondjuk én nem is a legjobb társaságba járok, sajnos kevés köztük az értelmes lány.......ebből következik, hogy nem is érdekel a véleményük. Remélem te is találsz valakit, akivel jól megleszel, nekem is ez hiányzik :)
2009. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!