Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főleg lányok válaszát várom:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg lányok válaszát várom: ez a lány érzéketlen?

Figyelt kérdés

Megismertem egy csodálatosnak vélt lánnyal, mindketten 23 körüliek vagyunk. Kicsit talán közelebb sikerült kerülnünk egymáshoz, a többiek legalábbis kivülről úgy látták, kérdezték, hogy mikor lesz már valami. De akkor épp barátja volt. Majd ő elment a suliból, és nemsokkal utána vége is lett a kapcsolatának.

Ezután ugye akcióba kellett lendülni: egy találkozó sikerült is. Sajnos több nem, elfoglaltságaira hivatkozva. Végül mondta, hogy irjam le mi van, mert többre ne számitsak. Oké leirtam és nem válaszol már 5 hónapja.


Ok, lemondtam róla. Csak azt nem értem, hogy miért nem lehetett találkozni, és erről beszélni? Egyezzünk ki abban, hogyha valakire nincs időnk kb. 3 hónapig, az ugyebár szándékosság. Tudja hogy látni akarom, tudja hogy mondanivalóm van, akkor miért kell igy viselkedni? Picit se gondol arra, hogy ez fáj a másiknak? Pedig nem ilyennek ismertem meg.


Én megértem, hogy amik történtek, azaz a baráti viszony az persze nem garancia arra, hogy ő is többet akarna. De vagyunk már olyan viszonyba, hogy ilyenről beszélgessünk. Ha egy idegennek irok, hogy találkozzunk és nem válaszol, az szint természetes! De igy?


2010. nov. 22. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem akar tőled semmit. bocsi
2010. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem akar tőled semmit és ezután kínos lett volna találkozgatni veled, ez ilyen egyszerű.
2010. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy Te már "érett"nek számítasz....ő meg sajnos akárhogy is nézem éretlen még,csak játszott veled!!:( Találsz olyat aki megérdemel,csak ne légy hamar szerelmes!!Tapasztalat szerzésre fel!.)


28/L

2010. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
éretlen... ezt mintha már hallottam volna másoktól. Van rá esély, hogy beérik?
2010. nov. 22. 13:06
 5/17 A kérdező kommentje:
oké, nem akar semmit, persze van ilyen. De miért igy kell lezárnunk???
2010. nov. 22. 13:07
 6/17 anonim válasza:
sztem nem akar töled semmit! kerül téged.. azért kérte h ird le h te mit akarsz h tudja, mert ha te komolyan gondolod és ö nem akkor többet nem akar veled találkozni tszem. de igazad van h vissza irhatna vmit h legalább tudd mi a helyzet nála. hagyd békén a csajt mert ha mégis beadja a derekát késöbbiekben még nagyobb fájdalmat is okozhat. nem szívtelen csak érettlen
2010. nov. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ennél nagyobbat már nem tud... én azt megértem hogy nem akar semmit, ne ezt irjátok, de lányok ez nálatok igy természetes??
2010. nov. 22. 13:22
 8/17 anonim ***** válasza:
A lányok 99%-a nem őszinte, nem képesek megmondani ha nem tetszel nekik.
2010. nov. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

de ba.zmeg! .... több olyan eset is van, volt, hogy egy ilyen dolgot rendben le lehetett tudni. Sőt olyanis, hogy folytatódott. Még ha két fél szakitott is, OK, de akkoris meg van rá az esélyük hogy ha évek múltán találkoznak, akkor leállnak egy szóra, vagy egymásra irjanak csak úgy. De igy? Én nem fogok leállni vele, mondván hogy "pff nem akarok már semmit" ő nem fog leállni velem hogy "uh itt jön az akinek válasszal tartozom, de hogy nézzek a szemébe?"


Biztos hogy ez volt a módja?

2010. nov. 22. 13:42
 10/17 anonim ***** válasza:

Még hogy a lányok 99%-a nem őszinte...Imádom az ilyen nagyokos általánosításokat... (22/L)

A kérdezőnek: nem, ez a viselkedés nem természetes, és hidd el, ha egy lány így viselkedik veled, akkor nem tisztel eléggé, vagy annyira sincs tisztában magával, hogy egy nemleges választ megírjon Neked.

2010. nov. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!