Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen nemtudom, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nemtudom, hogy mit csináljak. Ilyen helyzetben még nemvoltam. Hogy oldjam meg mind a kettőt?

Figyelt kérdés

Van egy lány, a nővérem barátnője, aki úgyvettem észre egészen rámvan állva...

De nekem nemjönbe.Viszont az ő barátnője igen.Nagyonis.Már beszélgetek vele egy ideje msnen, egy buli óta.De a lánnyal meg nemtudom, hogy, hogy beszéljek meg egy talit.Meg egyszerűen nemtudom, hogy hogy kezdjem el a dolgot...hogy bevallani meg ilyesmi...

Célozgatni próbálok, de aztsem tudom, hogy neki bejövök-e.De ha még igen. Akkor ha a másiknak meg bejövök(nem biztos), de ha igen, pedig én tőle nem akarok semmit.Akkor őt le kell állítani.De hogy?!Sgeítseteek*.*


2010. nov. 22. 21:27
 1/7 Moszuke ***** válasza:
51%

az embereket egyszerű leállítani.

őszinteség és bunkóság végtelen masszája kell.

elé állsz és:

ne haragudj, de nem kicsit sem jössz be nekem, ja és barátok se legyünk.


ha ezt nem fogj fel akkor tarkónlövés.

2010. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nagyobb probléma megoldva, vegyük úgy.

És mivan a másikkal?!

2010. nov. 22. 21:40
 3/7 Moszuke ***** válasza:
71%

felhívod telefonon ha máshogy nem, hogy van-e kedve veled meginni vagy enni vmit (süti, tea stb)

ha igent mond, sinen vagy.

ez olyan szinten átlátszó szöveg, hogy az huhh..:)

és telefonon nem parázol annyira.

aztán ha ez megvolt pár tali még, és jöhet a virág meg a tetszel, járjunk? szöveg.

2010. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%

Ha a lány rád van állva, szóllj, hogy másszon le rólad, mert fáj a léped.

Ne célozgass kisbaltával mert levágod a fejét és nem lesz nő.

2010. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Azért ha nem 100%, hogy bejössz neki, de azért kicsit is jóba vagy vele, akár megkérdezheted, hogy szerinte elmenne-e veled randira a barátnője. Innen le fog neki esni, hogy iránta nem érdeklődsz. Aztán aki meg tetszik, valami könnyedebb randit ajánlj neki, hívd meg egy kávéra, vagy ilyesmi. "Nincs kedved egyszer meginni velem egy kávét?" Nem hiszem, h kellemetlen eredmény lesz, még ha kosarat kapsz is.
2010. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Moszuke, köszi a választ.:) Ez valóban hasznos volt.

Woman of distraction, ezis hasznos volt.Hogy ne célozgassak, főképp, igazadvan, egyenes beszéd kell, de először... önbizalom! :)

2010. nov. 22. 21:55
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez, hogy beszéljek vele, hogy ne-e jönne el szerinte, randira, nagyonjóóötlet!!!!

És még a kávés is.:) Köszike:)

2010. nov. 22. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!