Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket megerősít a sok csalódás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket megerősít a sok csalódás?

Figyelt kérdés
Rávesz arra, megtanít, hogy óvatosabb legyél vagy újra képes vagy bízni az emberekben?Velem bármennyi és bármilyen rossz is történik egyszerűen nem tudok megerősödni és okosabb lenni... veletek ez hogy van?
2010. nov. 22. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem viszont igen. Mindig tanulok valamit. Mondjuk alapból jó emberismerő vagyok, kiskorom óta ráérzek az emberek stílusára, mi az, ami alapján kedvelnek, mi alapján utálnak, kit tekintenek illedelmesnek, mit tegyek, hogy ezt vagy azt gondolják, szóval tudok igazodni, ennek ellenére azért ért már csalódás, akkor nagyon rossz volt, de utólag azért belátom, van ennek pozitívuma is, mert tényleg okoskodunk tőle, még ha most úgy gondolod nem is, de hidd el, amilyen hibát egyszer elkövettél és érezted a következményeit, azt még egyszer nem fogod elkövetni.
2010. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem, csak tanulunk a hibákból, és legközelebb próbáljuk nem elkövetni ugyanazt. Én bízok, de az óvatosság már fokozottabb.
2010. nov. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tapasztaltabb, óvatosabb leszek egy-egy csalódás után. Hogy megerősít-e? Nem. Minden csalódás után lelkileg sérülékenyebbnek és gyengébbnek érzem magam. Héha úgy érzem soha többé nem akarok szeretni.
2010. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát sajnos engem nem erősitenek meg a csalódások.minden egyes csalódás után eddig megfogadtam h legközelebb jobban figyelek meg óvatosabb leszekna de ez soha nem jön össze.nem tudok tanulni a hibákból sajnos,és mindíg úgy fogom fel a dolgokat h addig megbízok mindenkiben amég okot nem ad arra h ne bízzak benne.na de erre sokszor ráfaragok.ez van.
2010. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!