Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csalódás? Többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódás? Többi lent

Figyelt kérdés
Bele éltem magam, azt hittem, hogy tetszek neki de mégse.. ez a dolog nagyon rosszul esik és nemtudok másra gondolni:( legszivesebben elmennék valami csendes helyre és sirnék. Nagyon sokat jelentett nekem a lány:( Hogyan tudnám elfelejteni, és hogyen tegyem túl magam ezen a dolgon..? 17F
2010. dec. 11. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lassan fog elmúlni de próbáld meg lekötni magad mással...tanulás stb.
2010. dec. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elhiszed, hogy próbáltam de nem megy? Egyszerüen nemtudom felfogni.. :( És ami a legrosszab, hogy minden nap látom.. Nem birom.
2010. dec. 11. 21:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogyan történt az elutasítás? Régóta ismeritek már egymást?


Egyébként, tényleg én is csak azt tudom mondani, hogy próbáld lekötni magad mással. Ismerkedj új emberekkel, csinálj sok programot, hogy ne legyen egy szabad gondolatod se!

2010. dec. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Funktasztikus ***** válasza:
ismerkedj járj el haverokkal bulizz játszz....érted?:D
2010. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Keress magadnak valami elfoglaltsagott menj bulikba legy emberek kozott mert otthon a negy fal kozott csak erre fogsz tudni gondolni...

Ugyanakkor nekem jol esik ha ki tudom magam sirni. Mondjuk nemtudom ez fiuknal hogy mukodik.....

17/L

2010. dec. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!