Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » H lehet kiverni egy srácot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H lehet kiverni egy srácot a fejemből? Van rá jól bevált módszeretek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 24. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogyan. Az idő majd megoldja. Foglald el magadat.
2010. nov. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézz sok horrort, és menj szórakozni a barátaiddal, jah és egyél meg egy doboz csoki jégkrémet..elöször azt hittem hülyeség, de bevált é mivel a barátaimmal edzeni mentem, nyoma se maradt :D
2010. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mindig azt mondják h egy idő elteltével elfelejted. nos hát van mikor több van mikor kevesebb...én már 5 hónapja voltam oda egy fasziért...de ez hosszú történet...:/ (ha érdekel írhatsz priviben)

az alényeg h még máig sem felejtettem el...van akinek könnyebben megy,van akinek nehezebben.de ismerkedj más fiúkkal és jó lesz minden ;) nekem bevált :)

2010. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hát igen egyéntől függ hogy kinek hogy megy.

én azt csináltam hogy (nehéz volt) majdnem fél évig nem beszéltem vele és alig találkoztunk és akkor sem szóltam hozzá. így sikerült elfelejtenem. de haverommal van az hogy tudja hogy reménytelen a dolog de valojában nem akarja elfelejteni a csajt. szóval csak akkor fog menni ha tényleg el akarod őt felejteni :)

2010. nov. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!