Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » LÁNYOK. Ha egy pasi nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK. Ha egy pasi nagyon kéreti magát, de amúgy első osztályú minden tekintetben és tudod is, hogy tetszel neki, csak tényleg "ráérős", nyomulnál tovább vagy hagynád?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
a pasik azokat a csajokat kedvelik, akikért harcolni kell. tudom, közhelynek hangzik...de tapasztaltam. Amióta leszarom a pasikat, azóta mindenkit megkaptam akit kiszemeltem.
2010. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy meleg? :)
2010. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nekem olyan fiú nem kell aki kéreti magát. Az oké, hogyha nem egyből jövünk össze vagy valami, mert az normális, de a kéretés már eléggé... B*zis.

Eleve miért én udvaroljak neki? Majd futok utána, mi? Hát nem , kössz...

2010. nov. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne ilyen pasi. A férfi "harcoljon" meg értem, ha nem teszi, annyit jelent, hogy nem kellek neki.
2010. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Lányok én egy 56' os veterán forradalmár vagyok. Tudok lőni, tankot vezetni, molotov koktélt készíteni, barrikádot építeni. Szóval van harci tapasztalatom. Még alig múltam el 83 éves.

Írjatok rám privát, és majd én harcolok értetek a sok srác helyett is.

Oké? :-)

2010. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig is KITARTÁS!
2010. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt sem szeretem, ha a lány kéreti magát. Milyen kapcsolat lesz abból, aminek már a kezdete sem őszinte?!

Biztos, hogy kéreti magát? Biztos, hogy tetszel neki? Biztos, hogy nincs valakije?

2010. nov. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy elsőosztályú eléggé relatív kifejezés. Van akinek az tetszik ha a pasi (az én szempontomból) giliszta, kisfiús arcú stb.

Míg saját magamból kiindulva legalább 180 centi magas, férfias arcberendezésű, izmosabb (nem azok akiknek kétszer akkora a válluk mint a szekrény - mert az már túlzás) férfiak jönnek be :)


Viszont magára a kérdésre: nő nem nyomul. A nő szokta kéretni magát az isten szerelmére is! *Next*


22/L

2010. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi kommenteket, szóval a nő nem nyomul ok, :D:D és ha csak kalandot akar?
2010. nov. 26. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!