Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban aki nagyon tetszik. Sokat beszélünk msn-en meg a suliban is. Gondoltam elhívom bulizni és elmondom neki hogy nem csak barátkozni szeretnék vele. Ez szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés
16/F (valamelyik nap hallottam hogy tetszik neki egy fiú az iskolából :S még így is próbáljam meg????)
2010. nov. 26. 14:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező ha tetszik a lány kapj az alkalmon és hívd el bulizni de inkább egy csendesebb hely erre jobb lenne ahol nem szakítanak félbe...mond el neki hogy tetszik neked és várd a reakcióját :)))sok sikert puszi

Nik

2010. nov. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha igaz a fülesed, akkor minél hamarabb lépned kell.
2010. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, hívd el :) És az értesüléseidre sose alapozz! Lehet az rossz szándékú, idejét múlt, vagy egyszerű pletyka is. Hajrá ;)
2010. nov. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az a gond hogy ő tőle hallottam hogy tetszik neki....:S
2010. nov. 26. 21:57
 5/11 A kérdező kommentje:

de köszi a válaszokat akkor elhívom

mi számít csendes helynek???:)

2010. nov. 26. 21:58
 6/11 anonim ***** válasza:
miből gondolod, hogy nem te vagy az a valaki?
2010. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az számít csendes helynek ahol csend van :D Magyarul mondva NE a Buli közepén egy hangfal mellett kezdj neki szerelmet vallani :D
2010. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy te vagy az a valaki :D

Hívd el teaházba vagy nemtom!

2010. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
na hogy ment?
2010. dec. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
most pénteken megyünk már tiszta izgatott vagyok:)
2010. dec. 5. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!