Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tuti tipp, h magabiztosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tuti tipp, h magabiztosnak érezzem magam, és jó kisugárzásom legyen a fiú előtt, aki tetszik?

Figyelt kérdés
társaságban szoktunk találkozni, hogyan viselkedjek, h észrevegyen, de ne erőltessem rá magam
2010. nov. 28. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, csak szimplán érezd jól magad. Esetleg előtte adj egy-két jelet felé, de ne többet, csak annyit, hogy észrevegye, hogy ott vagy. Utána már majd az ő fejében elrendeződnek a dolgok és ha tetszel neki, akkor oda fog menni hozzád.
2010. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

egy így van. :))


tesi óránk volt csütörtökön. feszülős, fekete rövidnagrág, meg egy rózsaszín poló :) sokan voltak a lelátón meg a fenti folyósón, mert előttünk vmi meccs lehetett. még szünet volt, előbb elengedtek mindket, ugyh röpiztünk egy körben. és láttam h aki tetszik nekem fiú fennt van a folyósón. élveztem a helyzetet. próbáltam egy kicsit felhívni a figyelmet magamra. :))

aznap este rámírt msn-en (még nem beszéltünk előtte), és megkérdezte, hogy "te voltál az a lány... ?" :))

2010. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!