Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen férfit tartanak komolyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen férfit tartanak komolytalannak a nők? Akikkel soha nem járnának.

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Beképzelt, macsó, legyet is röptében típusú "faszagyereket", még ha jól is néz ki. na ilyennel soha nem járnék, akárhogy is teperne.
2009. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek az előttem szólóval.Útálom a nagypofájú gyerekeket.
2009. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

én például még ezeket kiegészitve még olyannal biztos nem, aki már felnőtt, dolgoznia kéne, de nem dolgozik, helyette a szülein élősködik...

Valamint az olyan "férfit" is komolytalannak tartom, aki túl sok időt tölt a tükör előtt...

2009. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akik allandoan arrol beszelnek, hogy hol buliztak meg milyen haverokkal. Aki nyomul mar az elso talalkozasnal es alig le hehet levakarni.
2009. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
21:36 os vagyok, meg az eszembe jutott, hogy en szemely szerint nem jarnek szolariumozott, izomagy, fehernadragos fiukkal sem, ja es ruhellem az ujjatlan polokat is. Az elobbi valaszadoval egyet ertek, aki mondjuk 25 eves es azt sem tudja, mi az a munka es 10 evig jar kommunikacio szakra- bocs, nalam nem jon be.
2009. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én koromban 20-23 évesen komolytalan számomra az a pasi, akinek nincsen semmi célja, csak tengődik (jobbe setben egyetemen húzza ki a féléveket), aki folyton arról beszél, hány nőt húzott meg, kit csalt meg, hány egyéjszakás kalandja volt, milyen bulikban volt (ez elepból nem baj, én is buliztam), ezelen a bulikon, hogy berúgott, meg hogy hányta össze magát...

Ja és amit már írtak, aki első randin rámmászik

2009. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Beképzelt, aki azt hiszi körülötte forog a világ, nagyképű, öntelt, igénytelen, alkoholista, nyálas, kisfiús, és egyáltalán nincs ízlése
2009. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Aki állandóan csak magáról beszél, a sikereiről, 'dumája' van (akkora hülyeség ez a csajozós duma, ahelyett, hogy a férfiak őszinték lennének...), levakarhatatlan.
2009. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Rendszeresen kozmetikushoz, szoliba járós, netán sminkelős, feszülő nadrágos, rózsaszín/piros ruhás, mindenkivel ágyba bújós, gyerekes, álomvilágban élő, anyuci-apuci pénzén élő, de felvágó, vagány vagyok, mert mocim/sportkocsim van stb.
2009. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kigyúrt, nagyon izmos, kopasz, kidobóember szerű pasival soha. Illetve olyannal se, aki ahelyett, hogy beszélget, csak beszél. És azokat se tudom komolyan venni, akik arról dumálnak két perc után, hogy bár most nincs pénzük, de éppen felvirágzóban van az üzletük, esetleg az örökségük miatt pereskednek, van ez, van az, csak éppen az egész teljesen irreálisan hangzik. Na ilyenekkel már volt dolgom, álomvilágban élnek. És igen, olyannal se járnék, aki ott van mondjuk 23-24 évesen és képtelen az önellátásra. Oké, ha egyetemre jár, én is oda járok, még az is elmegy, ha a szüleivel lakik akkor még, de gusztustalannak tartom, amikor a szülei pénzén jár bulizni minden hétvégén, a szülei fizetik a kocsiját (akkor inkább ne legyen kocsija), meg úgy minden mást is, és ezek mellett arra sem képes, hogy a szennyesét betegye a mosógépbe. Szóval az ilyen életképtelen pasikat se venném komolyan.
2009. jan. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!