Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy nálam 6 évvel idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nálam 6 évvel idősebb srác. Ő most 22 éves. Nem tartana ennyi idősen komolytalannak? Idős vagy nem? Mi a helyes meglátás? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
Szeretném közelebbről megismerni vagyis igazából tetszik nekem. Mert hát neki huszon éves barátnői voltak és ők biztos csinosabbak, komolyabbak és bátrabbak mint én. Elképzelhető, hogy mosolyogva visszautasítana azzal a szöveggel, hogy: aranyos vagyok amiért így érzek de még túl fiatal vagyok hozzá. Nem tudnám elviselni.
2008. szept. 1. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell azonnal bevallani neki mindent. A 6 év nem túl sok korkülönbség, a 16-22 szerintem teljesen megfelel. Flörtölgess vele, kóstolgasd fokozatosan. Nem kell egyből bedobni a vízbe. :) Elég komoly már ahhoz, hogy észrevegye, hogy tetszik neked.
2008. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsika de te még se testileg sem mentálisan nem tudnál olyat adni mint egy 20 év vagy annál idősebb lány, nekem spec 24 létemre eszembe sem jutna 18-nál fiatalabbal kezdeni, még ha ez manapság olyan baromira elfogadott is. de ha ez a pasi képes leereszkedni hát ő baja. Az viszont biztos hogy minden valamire való ismerősöm korabelivel jelent meg, vagy legalábbis letagadta ha ilyen kapcsolata volna mert én nem tudok egyről sem.
2008. szept. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És tanuljatok már meg arányítani hogy mikor nem sok az a nyavalyás 6 év! Mondjuk biztos nem sok 30-24 között, mert mindkettő felnőtt már de azért egy melózó pasi vagy lassan egyetemet végzett meg egy nemrég ÁLTALÁNOS iskolás fruska között azért nehogy már nem sok!
2008. szept. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, legrosszabb esetben is tapasztalatokat szerzel.
2008. szept. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek ennyire nincs esélyem? Tényleg ekkora gond ha valaki fiatalabbal jön össze? Pl. az apám és az anyám között 10 év korkülönbség van és apa 27 éves volt amikor megismerte anyát. Akkor nem érdemes a próbálkozás? Nem tudom mi lenne a jó döntés. (ti ellenzitek és biztos van benne valami de én szívem szerint megpróbálnám)
2008. szept. 2. 08:20
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy... ezért mondom h próbáld ki, sokan itt úgy beszélnek, h semmi tapasztalatuk nincs az ügyben, nekem aktuális bnőm 5 évvel fiatalabb és nagyon jól megvagyunk, én 22 vagyok.

Ha meg mégsem jön be, akkor továbbléptek és tudod, h neked ez nem jön be.

2008. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Köztem és a barátom között 10 év van, ő 29 én 19, és már több mint két éve járunk. A második válaszoló biztos nem találkozott még komolyabb gondolkodású tizenévessel. Másrészt meg erről vitatkoznék, hogy minden férfi felnőttnek számít 22 évesen. :D Nyugodtan próbáld meg, semmit nem veszíthetsz. Ha nem akar semmit, egyszerűen nem reagál a jelzéseidre. Csak ezt tudni kell észrevenni!
2008. szept. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50 év múlva már elenyésző lesz a különbség.
2009. márc. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Belevágtál? mi lett belőle?
2010. márc. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen sok idő eltelte után is érdeklődsz, kedves idegen :) Mondhatni belevágtam, de nem lett a dologból semmi. Találkoztam vele egy rendezvény keretében és rengeteget beszélgettünk MSN-en keresztül. Ő volt az egyetlen olyan srác, akivel teljesen passzoltunk és úgy gondoltam, ő tényleg megért. De a sors iróniájaként-nem sokkal később- egy lány szerelmet vallott neki, amiről nekem is beszámolt. Szörnyű érzés volt ezt mosolyogva fogadni. Most ezzel a lánnyal él együtt és (sajnos) minden évben találkozunk. Ennek ellenére, remélem boldog, mert tényleg megérdemli.
2010. márc. 25. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!