Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jogosan esett rosszul? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esett rosszul? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, találkoztunk is, később úgy döntöttünk megismételjük,de randi formájában.

Tegnap volt a randi.Éppen kísért hazafele,amikor felbukkant néhány ismerős arc (a számára) (én életemben nem láttam őket), de ez mindegy is. Kezdték a beszólást,hogy né,a Jani randizik, erre ő visszakiabált nekik, hogy ti vadbarmok,ez nem randi! majd tovább mentünk,és azt mondta nekem, ne haragudj,de ezek olyan szemetek,meg is verem holnap őket...Nekem ez úgy jött le,hogy az ismerősei előtt letagad engem,szégyell.

De annyira fájt,hogy nem akartam erről témát nyitni, ezért úgy búcsúztam tőle,hogy semmi baj,én megértem.

De nem értem,és fáj,rosszul esett. Szerintetek mit kellene tennem?


2010. nov. 29. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
elhiszem h sz@rul esett:S:( én megbeszéltem volna vele...és kiderült volna ott helyben h mégis h gondolja ezt...
2010. nov. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 13 éveseknél ez még gyakori...
2010. nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na igen,csak hogy mi 20 évesek vagyunk, épp ezért fájlalom,mert azt hittem már érett felnőttként tud viselkedni,és most látom,hogy igen is,egy fiú legyen idősebb a lánynál,egy korban lenni nem jó.
2010. nov. 29. 13:22
 4/7 anonim ***** válasza:
amúgy hány évesek vagytok???
2010. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocs...te gyorsabb voltál xd:D..már látom:D
2010. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jogos a felhaborodasos.Ez azt jelenti, hogy nem eleg bator, hogy a baratait helyezi eloterbe(na meg a hirnevet).Tehat nem igazan szeret...es ezekszerint tenyleg szegyell.Mart pl (nem akarlak megserteni) lehet, hogy egy Pamela Andersonnal buszken mutatnak magat....


Vagy egy masik lehetoseg, hogy meg nem igazan volt baratnoje, s most fura/uj erzes neki, meg baratkoznia kell a gondolattal...Tenyleg kisse ovodas, de talan idovel megvaltozik.S ha ujra bocsanatot ker, akkor azt jelenti, hogy megbanta, s csak meggondoloatlanul kiszaladt a szajan.

2010. nov. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Neki is jó haverjai lehetnek, ha nem tudnak annyi tiszteletet adni, hogy nem szólom le a spanom csaját, barátbarátnőjét, vagy bárki mást...


Az is megeshet, hogy félt attól, hogy másnap piszkálni fogják ezzel, az is lehetséges, hogy szégyellt. Én pasi vagyok, de a helyedben annyit mondtam volna Neki: Jóvancső! És otthagytam volna ahol van.

De még nem késő megbeszélni. És személyesen, ne msnen meg e-mailben, meg fb-n, mert ott nem látod, hogyha hazudik. Amikor kérdezed, nézz mélyen a szemébe, és ne hagyd, hogy kiszálljon a szemkontaktusból.


Zavarba fog jönni, és úgyis az igazat mondja majd. Feltéve, hogyha nem profi színész.

2010. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!