Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

A párommal egy chaten - nem társkereső! - ismerkedtünk meg. Ezen a chaten egy virtuálisan összeszokott társaság hülyült, beszélgetett, bevallom, a fő téma a szex volt, hülyülés szintjén, szóval nem szexchat, hanem megjött valaki, akkor úgy köszöntöttük, hogy "szia, mikor jössz át?" meg ilyenek. Tényleg csak baráti piszkálódásból.


Ez jó is volt, csakhogy én idő közben összejöttem az egyik "törzstaggal". Persze ő azóta is feljár erre a chatre, és hozza a formáját. Tehát ugyanúgy flörtöl, hülyül más lányokkal, és TUDOM, hogy csak poénból (némelyikükről kifejezetten rossz véleménye van), de mégis rosszul esik. Főleg, hogy tudja, hogy látom, tudja, hogy zavar, de azért csinálja. Mikor mondom neki, azt mondja, ezen a chaten csak "f@szkodni lehet", semmi másra nem jó, csak hogy az üresjáratokat elüsse egy kis hülyüléssel, ökörködéssel (ahogy régen -előttem- is volt), és ne cenzúrázzam, ne mondjam meg neki, hogy mit írhat.


Szerintetek?


2011. aug. 30. 00:04
 1/2 anonim válasza:
Hat szerinted komolyan mondja,h nem erdeklikot azok a lanyok?beszeld meg vele,h te se irkalsz mas fiukkal,o se irjon mas lanyokkal,m teged zavar..
2011. aug. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem írkálj te is úgy, ahogy régen, ha nem képes elfogadni az új szabályokat. Talán neki sem fog tetszeni, hogy idegen férfiakkal flörtölgetsz, és kénytelen lesz egy kis empátiát érezni. Ha meg nem érdekelné a dolog, törődj bele, hogy neki így jó a kapcsolatotok, lazábban.


Én is hasonló helyzetben voltam, csak nem szex volt a fő téma az oldalon. A férjem egy ideig még megszokásból írkált, aztán fontosabb lettem neki, és inkább rám szánta az idejét (pedig nem kértem, vagy panaszkodtam).

Talán ő is hagyná a francba, ha kitalálnál valami érdekesebb elfoglaltságot.

2011. aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!