Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebben a helyzetben mit tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a helyzetben mit tudok csinálni? SOS Barátság vagy annál több?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb barátom :) nagyon szeretem...már több mint 10éve ismerem , és eddig csak úgy néztem rá mint egy barátra, de mostanában azt hiszem kicsit többet érzek... pl féltékeny vagyok ha valaki mással megy el, minden héten találkozunk 3-4szer.Lehet az lenne a megoldás , hogyha nem taliznék vele ennyit? Mondjuk külsőre is bejön, amióta így hogy is mondjam , "megnőtt":DDD azóta tetszik és és nem tudom, h ő mit gondol rólam, mondjuk valószinűleg nem tart csunyának, de nem igazán dicsér , ha azt teszi akkor is úgy, h viccesen fogalmazza meg, szoval soha nem mondja, h húú de csini vagy , hanem kisebb megjegyzéseket tesz viccesen. Mondjuk ha nem szeretne gondolom nem talizna velem ennyit , meg nem segítene... úgyérzem mindig számíthatók rá :)csak nekem az a fura, h miért csinálja azt , haén mondok vagy csinálok valami pozítiv dolgot érte akkor azonnal úgy kezeli le , h én nem is így gondolom...vagy hgy akarok tőle valamit:DD mármint úgyértem , hogy akarok, hogy szívességet.Szerintetek ez miért lehet?Meddig van az , hogy két ember közt csak barátság van? amikor pl a szexre vagy csókra kerül a téma egyből elvörösödik:DD amúgy szűz:S és én nem... és még idősebb is vagyok nála...

mutkor elmentünk moziba...és írt este sms t hogy reméli normálisan hazaértem...vagy pl ha bármi van suliban egyből segít, de sztem mindenkihez így áll hozzá és így nem tudom leszürni a dolgokat.

Amúgy még egy dolog, hogy talán mintha néha ő is féltékeny lenne...mármint a pasikra akik körülöttem vannak, pl mutkor megismerkedtem eggyel és láttam rajta, h nem igazán örül neki, h talizom vele...vagy ha elakarok menni bulizni akkor is mondja, h szerinte inkább pihennem kéne meg ilyenek.

Meg , hogy amikor elmegyünk bulizni együtt ne pasizzak:DD de mondjuk lehet inkább azért, hogy ne hagyjam egyedül...

Előre is köszi


2010. nov. 29. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

barátságból szép és csúnya szerelmek\párkapcsolatok is születtek eddig.

Próba, szerencse. 10 év barátság túlélhet egy ilyen próbát:)

2010. nov. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Boomer válasza:
Probáld meg :) Ha vörösödik, az jó jel :))
2010. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sosem próbálod ki sosem tudod meg! És lehet, hogy ha most nem lépsz ez ügyben akkor lehet, hogy bánni fogod egész hátralevő életedben....
2010. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!