Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, h összejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, h összejövök egy lánnyal erre ő bejelenti, h nem szeretne semmilyen kapcsolatot, senkivel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy az esete....hosszú távra tuti nem ezek szerint.
2010. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ki tudja.
2010. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Többiek javítsanak ki ha tévedek de ez azt jelenti hogy nem vagy az esete.Ugyanakkor van olyan tapintatos hogy ahelyett hogy letörné az önbizalmadat kegyesen azt hazudja hogy szingli akar maradni.Mindenesetre én nem csodálkoznék ha nemsokára együtt lenne valakivel aki nem te vagy....
2010. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is így szoktam hazudni, m nem szeretek megbántani másokat. Valóban azt jelenti, amit előttem írtak. + ha éppen túlvok 1 zűrös kapcsolaton, akk néha igaz, h nem akarok egyellőre újat. 20L
2010. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát pölö... Nekem azt mondta volt egy csaj, hogy nem szeretne kapcsolatot. Aztán meg azt mondta, hogy nem azzal van a baj, aki az ajtón kopogtat, hanem azzal, aki mögötte áll. Ez így van. Persze, lehet, hogy a te helyzeted egyértelműbb...
2010. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a komikat
2010. dec. 1. 20:39
 7/10 A kérdező kommentje:
amit az utolso előtti írt arra én is gondoltam
2010. dec. 1. 20:41
 8/10 A kérdező kommentje:
20:23 elméletére értettem...
2010. dec. 1. 20:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnád magadat valahogy körülírni? CSak kiváncsiságból XD hogy valyon mien lehetsz ha mindíg ezzel koptatnak le XD (ne legyél nagyon egoista :D) De tök jóból és kiváncsiságból kérdem :)
2010. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
asd
2010. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!